Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ausztriában milyen albérletet...

Ausztriában milyen albérletet érdemes nézni? Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy nagy legyen. Elég sokat találtam 300 € körül, de érdekelne, nincs e olcsóbb. /Amiket találtam általában szép, hegyvidékes terület volt/.

2013. júl. 21. 20:07
 1/2 tibi11 válasza:
Attól függ kol van,de olcsóbb nem igen lesz ha meg egyedül vagy én ott dolgozok ùj helyet keresek (munka)ha messzebb a határtól van beszállnék valakivel közösen 7éve vk ott csak itt nem fizet rendesen keresek ujat szombathelyi vk (én 38é. Férfi )merre fele keresel?van e ott munkád ?bécs fele drágább 500-600€ de pl.hart berg -ben is van 500€ért
2013. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még csak tervezgetem a kiutazást Vorarlberg környékére. Gondolkodtam olyan helyre menni, ahol lakótársat keresnek, lehet érdemes lenne azután is utánanézni. Köszi a választ! -T-
2013. júl. 24. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!