Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mikor fognak végre a lakásukat...

Mikor fognak végre a lakásukat kiadó tudlajdonosok rájönni, hogy szolgáltatást nyujtanak, nem pedig szivességet teszenk?

Figyelt kérdés
Jo lenne ha az embert végre nem megtűrt személyként kezelnék havi majdnem egy fizetésnyi pénzért(persze tisztelet a kivételnek).

2013. ápr. 3. 23:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%
Majd akkor ha lesznek tisztességes bérlők akik fizetnek is rendesen nem csak lopnak, hazudnak, csalnak. Nem kell bérelni, lehet saját lakást venni.
2013. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Figyi...Nem lopok nem csalok,nem hazudok.fizetek mindenhol tisztességesen!Szerintem sokan mások is!

Ja nem mindenkinek tol Anyucika-Apucika lakást a p-csája alá.Úgy könnyű ugatni.

Lehet lakást venni...Kapd be,már bocs.Megnézem hogy csinálnád meg pedagógusfizuból...

2013. ápr. 4. 18:09
 13/20 anonim ***** válasza:
55%

Menj a francba 11-es!Egy igazi s.ggfej vagy!Szakadjon rád a lakásod!

Hál' Istennek,akitől most béreljük a lakást nem egy ekkora f@sz,mit te.

Igazad van kérdező,de vannak normális tulajok is,ahogy már más is írta!De több sajna az ilyen beképzeltm korlátolt barom, aki azt hisz ő sz@rta a világot mert van egy lakása...Sajnos.

2013. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletlen a rendszer mindkét részről. Vannak olyan tulajdonosok, akik úgy adják ki a lakásukat, hogy közben még a saját cuccaikat sem hajlandók elvinni onnan, állandóan odajárkálnak, és egy perc nyugtot nem hagynak a bérlőnek, de sajnos a bérlők között is rengeteg olyan van manapság, aki nem fizet se lakbért, se rezsit, tönkreteszi a lakást, aztán amikor a tulajdonos ki akarja tenni, akkor jön az ingatlanon belül lévő jogaival, a gyerekeivel, az évszakkal, és minden egyébbel. De egyébként vannak teljesen normális emberek is mindkét részről. 12 évig laktam bérelt lakásban három különböző tulajdonostól, és egyikkel sem volt soha semmi konfliktus.
2013. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nekem eddig egy normális tulajom volt,de az is ismerős(volt évfolyamtársam).Csak már amikor összeköltöztünk a barátommall már kicsi volt a 28nm garzon egy idő utánn,és eljöttünk.Azóta csak teljesen idiótákat fogtunk ki:-(
2013. ápr. 4. 20:06
 16/20 anonim ***** válasza:
13%

Kinek nem inge, ne vegye magára... sose találkoztam még tisztességes bérlőkkel.

A személyeskedést meg hát ki kérnem magamnak!! Én SOHA nem tettem más vagyonában kárt, mindemellett magamnak teremtettem meg azt, hogy lakásom legyen amit kiadhatok!

2013. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16%

Az előző kommentből kimaradt:


Kedves 13-as!


Gratulálok Édesanyádnak! Igazi Úriembert/Úrihölgyet nevelt...

2013. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

kedves utolsó:akkor ajánlom szives figyelmedbe az alábbi linket:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2013. ápr. 12. 22:42
 19/20 anonim ***** válasza:

"Ellenőrizgetnek,mintha valami bűnöző lennék,ő meg a nevelőtiszt...pedig mindent fizetek időre,mégis semmi jogom,nem engenek bejelentkezni, bármikor kirakhatnak vagy hasraütés szerűen felemelik az albérleti dijat,beleugatnak a magánéletembe akár...Mire fel?"


Ezek mondjuk előre letisztázható dolgok. Nekünk is volt aki meg akarta mondani hogy heti 1x fogadhatunk vendéget, mi meg mondtuk hogy akkor csókolom. Kirakni se rakhat ki csak úgy, és a bérleti díjakat sem emelgethetik, ehhez meg egy jól megírt albérleti szerződés kell...akinek meg ez nincs, az ne csodálkozzon.


Tény hogy vannak f@szkalap bérlők, de nem kötelező az első lakást kibérelni, lehet találni másikat is.

2013. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hozzám a főnököm vágta, hogy ő eteti a gyerekemet.

Holott pont fordítva volt.

2014. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!