Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Önálló ház olcsón, de régimódi...

Önálló ház olcsón, de régimódi, vagy minigarzon, drágább de letisztult?

Figyelt kérdés
Mit valasztanátok? 100ftért havonta egy önálló, 50nm-s ház, saját kertel, kicsit régimódi de nem azaz ősöreg, fel lehet dobni, bár kívülröl kicsit leharcoltabb. Vagy egy 22nm-s minigarzon, még terasz sincs, 130/hó+rezsi, de az viszont újszerű, letisztult..

okt. 13. 10:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%

Pedig azt tennéd a legjobban, én 35évesen is visszamentem, és rá 2 évvel mikor megismertem a mostani páromat, egyben férjemet, addig azt a pénzt amit albira költöttem volna is megsporoltam, és egyből mikor úgy döntöttünk bőven volt miből megalapozni a közös jövőnket.

Semmi értelme 28évesen puszta dacból kicseszni havi 100ezreket az ablakon.

okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Milyen dacból? Ha otthon jó lett volna, nem jöttem volna el egy bizonytalan kapcsolattal albiba.
okt. 14. 19:20
 23/29 Katona Dius ***** válasza:
Én simán a házat választanám, de nekem van gyakorlatom favágásban, fűnyírásban, kertes ház vitelében. Egy 22 m2es lakásban kb felkötném magam. De ez én vagyok.
tegnap 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
71%

Sosem értem meg ezt a lakás ellenességet... meg ezt a hozzáállást, mintha be lennél oda zarva... nem... ott laksz... eszel iszol, alszol, szarol...

Minden más időben azt csinállsz, amit akarsz... elmész bringázni, kirándulni, vadkempingezni, amit akarsz.. amikor akarod... cserébe soha nem kell füvet nyírnod, fát hasogatnod, tetőt tatarozni, ereszcsatornából belerohadt leveleket kiganyézni, egereket csapdázni, bokrokat nyírni, fát metszeni... sorolhatnám még...

tegnap 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Katona Dius ***** válasza:
Igen, de ha én nem szeretek kempingezni, se kirándulni, és engem az nyugtat meg, ha kint matatok a kertben, fát metszek, ültetgetek, stb. akkor nekem a panel kb a halálom. Én szeretek füvet nyírni, bogarászni a kertben. Voltammár panelben, nem szerettem. Sőt, utáltam. Van, aki szereti a panel életet, és ez jól is van. Ha valaki azt szereti, éljen ott. De én megőrülnék a panelban.
tegnap 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
24-es: de van, aki ezeket a munkákat kifejezetten szereti, és szeret állandóan a természetben, fák,bokrok, virágok (egerek), kutyák között élni.
ma 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
19: miért nem mennél vissza? Legalább addig, amíg nem találsz egy másik társat.
ma 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
26 oké, de itt nemnis ezen van a hangsúly, hanem azon hogy kategorikusan kijelentik emberek, hogy a lakásban be vannak zárva... soha nem voltam olyan szabad, mintvmióta lakásban lakom. A kertesház egy rohadt börtön. Mert mindig kell csinálni valamit.
ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Katona Dius ***** válasza:
Számodra. Számomra meg az a börtön, ha az életterem 40-60 m2, és nem tudok kimenni a kertbe pakolászni, ha a falak túloldalán 4 másik család életét kell hallgatni (tudom, vannak olyan panelok, ahol nem hallani át, de én olyanban laktam sajnos, ahol áthallatszott kb minden).
ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!