Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Önálló ház olcsón, de régimódi...

Önálló ház olcsón, de régimódi, vagy minigarzon, drágább de letisztult?

Figyelt kérdés
Mit valasztanátok? 100ftért havonta egy önálló, 50nm-s ház, saját kertel, kicsit régimódi de nem azaz ősöreg, fel lehet dobni, bár kívülröl kicsit leharcoltabb. Vagy egy 22nm-s minigarzon, még terasz sincs, 130/hó+rezsi, de az viszont újszerű, letisztult..

okt. 13. 10:15
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Igen, alberlet lenne csak. Nem saját.
okt. 13. 10:16
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Háznak mennyi lenne a rezsije? Főleg fűtési szezonban?


Ház jobban hangzik így elsőre.

okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A 22 nm-es szerintem túl kicsi. De az is számítana hogy hol van. Nekem belvárosi kellene ha lakás. De a ház is viszonylag közel legyen mindenhez. Ha lenne legalább 30 nm-es garzon jó helyen, akkor azt választanám.
okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

3

Most ez a kérdés szempontjából egyáltalán nem lényeg hogy hol van, mert nem erre vonatkozik a kérdés.

okt. 13. 10:58
 5/29 A kérdező kommentje:
2, a rezsi szokásos 20e körül mindennel együtt. Fűteni fával kell, szokásos vidéki ház. Mondjuk ez a legrosszabb benne, nőként, egyedül, nem tudom elképzelni hogy kimenjek a sufniba fát vágni :D
okt. 13. 11:00
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a házat választanám, de neked a lakást ajánlanám.
okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

6

Nemtudom hogy tudnék e udvar nélkül élni, ilyen közel másokhoz. Ráadásul alkalmazkodni is kell, pl ne legyen buli, ne legyél hangos, nem lehet kutyád stb. Én olyan ember vagyok, aki nemigazan szereti mások "közelségét"

okt. 13. 11:07
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ház: télen felszórni a járdát, ha csúszik, füvet nem tudom, hogy kell-e nyírni, van-e fűnyíró, fát felhasogatni (ha rendelsz konyhakészet, az drágább), gyújtóst vágni, van ezekkel tapasztalatod? Biztonságos a füstelvezetés? Én 56 évesen nőként egymagam nem biztos, hogy bevállalnám.

20 m2 iszonyú kicsi.

Lehet kihúznék egy évet a garzonban, és váltanék nagyobb lakásra a helyedben.

okt. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

En a hazat valasztanam. Ha alberlet akkor nem szempont hogy regi vagy uj, ha a regi nem azt jelenti hogy 60 ezer havont kifuteni mert nem zarnak az ablakok rendesen :D


Laktam tarsashazban es alig vartam hogy kerteshazba koltozhessek. A szomszedok kiidegeltek a horkolassal(igen, azt is lehetett hallani) , bulizassal, hangos tvnezessel.

okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, a ház mennyire van szigetelve, és mi fűti... valamint a garzon panel e, és ha igen átesett e a panelprogramos felújításon...

Rohadtul nem szeretek télen fázni az otthonomban.

okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!