Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyit fizetsz egyedülállókén...

Mennyit fizetsz egyedülállóként albérletre? Mennyi fizetésből?

Figyelt kérdés

Nem a szoba bérlésre gondolok, hanem azokra akik egyedül bérelnek lakást. Havi 180 ezer rezsivel együtt mennyire ,, pénzkidobás ‘’/ élhetetlen , fél millió nettó fizetésből ?


A másik opció a munkásszálló/ szoba bérlés idegenekkel. Már ugy érzem ebből kinőttem, mert nem 21 éves egyetemista vagyok. Megélni meglehet szerintem, csak félek túl nagy luxust akarok az egyedüléléssel.


tegnapelőtt 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

A harmadik lehetőség ketten bérelni egy lakást valakivel. Akár idegennel akár ismerőssel. Havi 100bol viszonylag nyugid van és a magány is eltunik.


Nekem amugy albi plusz rezsi 160 korul jon ki havonta. Viszont emellett osszesen 40 ezret tudok feoretenni, az is megy nyugdij alapba. Sajat lakasra gyujteni kb lehetetlen mellette.

480 nettot keresek. Ami luxuscikk arra kb havi 70 elmegy mint szemelyi edzes. De cserebe akciosan vasarolok, magamra fozok, sosem eszem etteremben vagy kifozdeben.


Szoval a kivant eletszinvonaltol es hosszutavu celoktol is fugg


Szerintem te is erzed hogy a 180 sok es sajnalod ra. Keress lakotarsat. Es mellette a megsporolt penzt tedd felre valami navyobb celra

tegnapelőtt 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én lakótárssal laktam mindig, mert sosem volt pénzem a teljes lakásra.
tegnapelőtt 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyedül élek, de 90 az albi és 40-60 a rezsi 2 főnek.

Tesóm egyedül él, neki 1 szobás a lakása, 100 ezer rezsivel.

tegnapelőtt 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg ez a 180 + rezsi.

Barátnőm 130 ért berel rezsivel igaz már 2 éve lakik benne. Én a helyedben valakivel bérelnek egy 2 szobás lakást, és 100bol bőven megvagy. Nem muszáj egyetemistanak lennie, lehet normális dolgozo felnőtt is. És a maradékot félre tudod tenni. Ha többet keresel majd, vagy találsz jó áron lakast mehetsz egyedül is, de ez a 180 szerintem tényleg luxus.

tegnap 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Egyedül lakni luxus.

Többek között ezért is álltak az emberek párba mindig is.

Nem csak a mézes mázas nagy szerelem miatt.


Ettől függetlenül sokan laknak egyedül, mert így érzik jól magukat és megtehetik.

Más meg cigire költ, vagy háziállatra.

tegnap 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
650 e nettóból kb átlag 280 a lakhatás (rezsivel, ez változik a fogyasztás függvényében). Buda, nem lyuk, és kisállat is jöhetett. Nem extraszuper-felújított designer kégli (kb 10 éve volt utoljára hozzányúlva) átlagos állapotú, 50 nm, erkélyes, klímás.
tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Nos...5-ös. Sokak nem költik cigre, piára, háziállatra, mégsem keresnek többet 250-300 ezernél. Marad a tömegszállás, mamahotel, ne adj isten egy nem túl jól működő kényszer párkapcsolat... Ami szerintem a XXI. században nevetséges (kellene, hogy legyen). Midenkinek aki dolgozik, legyen megfizethető egy pici albi. Én most Svédországban dolgozom, csak egy 25 nm-es lakást bérek, és való igaz szűkös, de modern (nem szuterén, vagy tetőtér) nem kell közösködnöm senkivel és ki is tudom fizetni, úgy, hogy közben azért nem kell nyomorognom.
tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!