Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek jó ötlet albérletb...

Szerintetek jó ötlet albérletbe költözni? A legjobb barátnőmmel kitaláltuk, hogy ha leérettségiztünk, akkor egy albérleten fogunk lakni Budapesten. Nektek mi a véleményetek? Közületek kik laktak már albérleten?

Figyelt kérdés
júl. 31. 07:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem senkinek nem kellene elkoltozni aki nem irja legalabb 3 honapig minden kiadását. Na ahhoz hozzá kell adni kb 200 ezret ami kajár ameg háztartásrs kell. Plusz az albi ára
júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Na igazad van, de aki albérletezik egy nagyvárosban jó eséllyel hónapról hónapra él. A mamahotel sok fiatalnak nem opció, nemhogy felnőtt embereknek.
júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Erre csak úgy lehetne válaszolni, ha tudjuk, mennyi a bevételetek.
júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet. Egy okés, nem garzon albérlet hatalmas szerencsével 200 ezer forint körül van. Általában két havi kaució van és az első havi lakbért előre kérik, szóval nagyjából 600 ezer forint egy albérlet induló költsége, plusz esetlegesen közjegyzői díj, plusz ez-az amit kell venni egy közös lakásba, számoljunk mondjuk 700-al. Ennyi pénzetek van? Dolgoztok már egyáltalán?
júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Kedves 8as! Tanácsot kértem, nincs jogod ítélkezni amíg nem tudod a dolgok hátterét. A számomra sértő, illetlen válaszodat gondold át kérlek még egyszer. Nagyon szépen megkérlek, hogy soha tőbbé ne írj ilyen stílussal senkinek (Én nagyon érzékeny lány vagyok, konkrétan a földre kerültem a válaszodtól), Megkérem a többieket, hogy erre az üzenetre nem válaszoljanak!
aug. 1. 06:45
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi rosszat írt a 8-as vagy bárki más itt? A valóságot? Ha ettől földre kerülsz akkor mi lesz amikor kirak a tulajdonos az utcára aztán fel is út le is út 😃 kérni sokmindent lehet...
aug. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
16. Gratulálok! Szövegértés=0
aug. 1. 07:24
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

A 8as komment tök normális.

De mit csinálsz ha majd a tulaj kicsit szarkasztikusan fogja mondani hogy az elromlott hutot neked kell cserelni? Akkor is elmész a sarokba pityeregni?

Nem való neked az albérlet?

aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normálisan írt a 8-as. Ettől földre kerülni? Gondolj bele, mikor elkezdesz dolgozni, kit fog érdekelni, hogy érzékeny vagy? A padlón fekve töltöd majd a munkaidő egy részét? Sok sikert azért a lakáskereséshez.
aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi bajod van de ne írj privátba már negyedszerre is légyszives mert nagyon unalmas vagy. Nem írtam semmi bántót csak a tényeket. Amiket neked nehezedre esik elfogadni de attól a valóság ugyan az marad hiába hisztizel.

8as voltam.

aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!