Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek jó ötlet albérletb...

Szerintetek jó ötlet albérletbe költözni? A legjobb barátnőmmel kitaláltuk, hogy ha leérettségiztünk, akkor egy albérleten fogunk lakni Budapesten. Nektek mi a véleményetek? Közületek kik laktak már albérleten?

Figyelt kérdés
júl. 31. 07:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Miből? A szüleid mit mondanak? Fizetik?

Mi a célod? Tanulsz és/vagy dolgozol?

júl. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki ès miből fizeti ès miből èltek? Főleg a fővárosban?
júl. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha dolgoztok már addigra akkor ők.

De szerintem szülőket nagyon leterhelné egy plusz albérlet.

júl. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon rossz ötlet. A legjobban spórolni akkor lehet amikor már dolgozol de a szülőkkel laksz.

Onnan hogy elkoltozol, nem engedhetsz meg magadnak nagyon sok mindent. Pl utazást, mozit stb. Ez mind luxuscikk lesz.

Gondolj a jövődre és gyűjts

júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ mennyit keresel és mennyi a szoba. Nekem egy szoba közel a fizetésem felét elviszi, így nem érdemes elköltözni, mert szó szerint nyomorogni fogsz. És ez csak egy szoba, hiába a legjobb barátnőd.
júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőd meddig a legjobb? Ki fizeti a bérleményt, milyen megoszlásban? Tudtok-e szerződést kötni?..


még sorolhatnám, de úgy érzem felesleges.

júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Azért szeretnénk albérletbe költözni mert mindenképp el akarunk költözni otthonról és nincs elég pénzünk ahhoz hogy vegyünk egy lakást, hitelt felvenni pedig nem szeretnénk. Mindketten dolgoznánk, az albérlet árát felesbe fizetnénk. A hosszútávú tervünk (az albérlet mellett havonta félreteszünk) az, hogy az albérlet mellé veszünk egy telket és azon termesztünk gyümölcsöket, zöldségeket.
júl. 31. 14:42
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép álomvilágban éltek😅

Tisztában vagytok vele mennyibe kerül egy telek Budapest környékén? "Hitelt felvenni nem szeretnénk" ha szeretnétek se kapnátok 0ft önerőre lakáshitelt szóval látszik hogy ezzel se vagytok tisztában illetve valószínűleg kb 10év kellene ahoz hogy önerőt gyűjtsetek pesti albérletárak mellett.

júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudjátok hogy havi nettó 350 ezer forint bevétel alatt / fő épphogy kijöttök és csoda ha ruhára futja, nemhogy félretenni
júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Ohh 9es felesleges írni neki én már megkaptam tőle privátban hogy kérjek bocsánatot tőle mert nem tudom hogy mennyi pénz van a számláján 🤣

8as voltam

júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!