Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Elnézőbbek vagytok, ha nagyon...

Elnézőbbek vagytok, ha nagyon olcsó az albérlet?

Figyelt kérdés

Ha az albérlet rezsivel kijön bőven 100ezer alatt, akkor elnézőbbek vagytok?

Lényegében a tulajnak 2 háza van az udvaron, és a hátsót kiadta. Itt lakom ugye én. A tulaj néha kicsit hangos, reggel néha rá kelek fel, de az tényleg ritka, általában akkor amikor kiszökik a kutya és kiabál utána.

Meg rendszeres a vendégsereg is ami elég idegesítő.



júl. 29. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit gondolsz "elnézőbbnek".

Amit leírtál az a normál élet. Mit szeretnél, A tulajdonos ne használja a saját házát?

Egy társasházban ennél sokkal nagyobb az alap forgalom és zaj, sok mással megtetézve.

júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a normál élet? Nemtudtam, hozzám sose jön át senki, és nincs kutyám sajnos
júl. 29. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olcsó, akkor igen. Addig tudsz felretenni saját lakásra. Nyilván ha éjfélig zajonganak a vendégek, az már kellemetlen.
júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
9 után csend van. Idős már a bácsi, korán fekszik
júl. 29. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel nem lenne gond, főleg ha az ár megfelelő.
júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen ez a normális élet hogy él az ember és nem csak a lakásban ül csendben. Valóban igaz hogy egy társasház ennél jóval zajossabb.
júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek teljesen jo korulmenyek. En 170 plusz rezsit fizetek es azt is hallom ha a felettem lako kihuz egy fiokot
júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

Most provokálni akarsz? Olyan, mintha minden szavad ellentétes lenne, hogy direkt szítsd a feszkót.


Ha téged zavar a zaj, akkor mondd meg, hogy bocsánat de lehetne halkabban terelni a kutyát reggel, mert még pihennék, köszönöm.

júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!