Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy tudok a felettem lakónak...

Márkó25 kérdése:

Hogy tudok a felettem lakónak idegosszeroppanást okozni mint ő nekem minden nap?

Figyelt kérdés
Annyira sarkon jarnak mintha nalam kalapaccsal vernek a menyot, mondtam vegyenek fel gumi papucsot mert en is azt hordok mert alattam lako megorulne szintugy mint en de ra se basznak, nem azert fizetek hlgy oket elviseljem este 11 kor is
júl. 25. 14:04
1 2
 11/13 anonim válasza:

Elég szomorú, hogy a többség úgy áll hozzá, hogy ez teljesen normális. Nem, egyáltalán nem az! Minimális odafigyelést igényelne úgy közlekedni a lakáson belül, hogy az alattad lévőre ne akarjon rászakadni a mennyezet! Meg úgy alapvetően minimális erőfeszítést igényelne úgy élni a lakásodban, hogy azzal nem keseríted meg másik x lakó mindennapjait. Csak hát ugye itt mindenki szarik mindenre és mindenkire, úgy állnak hozzá, hogy ők megtehetnek bármit, a többieknek meg tolerálni kell.

Felettünk is ugyanilyen elefántcsorda lakott, 3 hülye p*icsa, akik egész nap vágtattak a lakásban. Mikor felmentünk h szóljunk végre vegyenek már fel egy nyamvadt papucsot vagy próbáljanak meg nem dömperként közlekedni, ajtót se mertek nyitni…. Pedig otthon voltak. Így hát maradt az a megoldás, hogy felhívtuk a tulajukat, aki rájuk szólt, hogy legyenek kedvesek vastagabb/gumis talpú papucsot felvenni. Persze ment egyből a mentegetőzés, hogy ők nem is csapkodják a lábukat és ők mamuszban járkálnak és ők mennyire odafigyelnek stb, de érdekes módon onnantól h a tulaj szólt, megszűnt az egész napos dübörgés, ami sokszor még hajnal 3kor is tartott.

Húgomék fölött ugyanez ment, csak mellé még tahók is voltak, nem lehetett beszélni velük, így hát úgy döntöttek viszonozzák a “kedvességüket”. Hangfalak mennyezet felé fordítva, jó kis heavy metal/techno/fúrás/kopácsolás hang plusz különböző időpontokban feldübörgés, labda mennyezethez dobálása stb. Ne félj egy héten belül kuss volt, meglepő módon ezt követően sikerült kulturált módon közlekedni. Azóta is.

Ezekkel máshogy nem lehet. Aki bunkó, az bunkó, a saját fegyverét kell ellene fordítani.

júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szívasd vissza őket valamivel.
júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy ötlet: egy-két nagy hangfalat minél közelebb teszel a plafonhoz, arrafelé is fordítod, és beraksz valami jó kis muzsikát, mint pl. ez:

https://www.youtube.com/watch?v=9mfpOa0Znr8&list=OLAK5uy_liB..

Ezek után már remélhetőleg tárgyaló pozícióban leszel.

júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!