Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy tudok a felettem lakónak...

Márkó25 kérdése:

Hogy tudok a felettem lakónak idegosszeroppanást okozni mint ő nekem minden nap?

Figyelt kérdés
Annyira sarkon jarnak mintha nalam kalapaccsal vernek a menyot, mondtam vegyenek fel gumi papucsot mert en is azt hordok mert alattam lako megorulne szintugy mint en de ra se basznak, nem azert fizetek hlgy oket elviseljem este 11 kor is
júl. 25. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Panel az ilyen mindenhol, ez teljesen normális.
júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Porszívózd a plafont hajnal 4kor
júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem panel, 3 emeletes tarsas
júl. 25. 14:24
 4/13 anonim válasza:
56%
Szarj az ajtajuk elé
júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Csengőbetyárkodás?
júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, amikor kisgyerek voltam, akkor az alattunk lakó is pont így vélekedett, mint te és anyámékat támadta le mindig azzal, hogy vegyék már le a fapapucsot (klumpát) a gyerekek lábáról, mert kibírhatatlan a kopogás amit csinálnak vele.

Aztán egyik nap feljött ugyanezt előadni és a szeme láttára futottunk végig a lakáson - szőnyegen meg linóleumon - teljesen mezitláb a tesómmal. Én akkor 5 éves voltam, a tesóm meg 2. Soha az életben nem volt klumpánk és nem is sarokra lépők vagyunk.

A lányom viszont valóban sarokra lép. Az egész csaj 45 kiló, már felnőtt, de tök mindegy milyen padlón jár akkor is rettentően hangos. Tényleg van olyan papucsa amiben csökken ennek a zaja - csak nálunk nem fontos, családi házban lakunk.

Érthető, hogy ez téged nagyon zavar, de nem kötelezhetsz másokat arra, hogy neked megfelelő papucsban járjanak bent a lakásukban. Társasházakban ez sajnos élő probléma, hogy a padlók szigetelése nincs megoldva és a hang sokkal durvább az alsó lakásban, mint abban amiben éppen szól. Ha megoldást szeretnél nem csak bosszúhadjáratot, akkor érdemesebb lenne a lakásod mennyezetét hangszigetelni. Ma erre már sok megoldás létezik és nem is olyan extrém drágák. Akkor is ha igazad van és valóban ők zavarnak téged.

https://www.youtube.com/watch?v=1VLNb6bhvPY

júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Én is hangosan hallom a felettem lakót mikor sétál, dübörög a mennyezet, de ez a normális.
júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Add el a lakást egy 18 fős cigány családnak. Majd ők rendet raknak.
júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem elég büntetés az a szerencsétlen alattad lakóknak,hogy te vagy a szomszédjuk 😅


Komolyan ember ilyen a városban a társasház,igen hallod a szomszédaidat.

Kutya ugat,gyerek sír, porszívó,mosógépek mennek hétvégente.

Társasházi együttéléssel ez együtt jár.


Vagy költözz falura,tanyára.

júl. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*Feletted
júl. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!