Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Normális, hogy beszól a...

Normális, hogy beszól a tulajdonos mert használom a konyhát?

Figyelt kérdés
Előtte ő lakott ott, és hát persze, hogy olyan volt a konyha "mintha új lenne" mert rendlete a kaját, max salátát csinált. Én viszont majdnem minden nap szoktam főzni, ami azért meglátszik 2 év után. Ne robbantott konyhára gondoljatok (nem áll hegyekben a mosatlan, nincs több réteg odakozmált zsír sehol, nem dzsuvás a csmepe, nem törött össze semmi) hanem némi kopásra a munkalapon, a fiókfogantyúkon, a nem épp zsírújnak látszó tűzhelyre stb. Hozzáteszem nem is a világ legjobb minőségű konyhabútoráról beszélünk. Szóval pont úgy néz ki a konyha mint amit használnak. A szeződésben nincs benne, hogy nem használhatom rendeletésszerűen-azaz sütésre/főzésre-a konyhát. Bérleti díjat akar emelni emiatt, ez szerintem nem normális, és már azt is belengette, hogy a kauciót felejtsem el, mert fel kell majd újítani, és amúgy is igényes emberek már nem főznek, és szerinte a többi lakót is zavarja a szag (van elszívó és használom is, és eddig senki nem szólt, sőt én is szoktam néha érezni, hogy más is van aki old school módon főzni szokott, dehát szerintem ez együtt jár a társasházi léttel...). Eddig nem találkoztunk a tulajjal mert külföldön él, egy ingatlanoson keresztül intézzük az ügyeket.

júl. 3. 14:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szepetembertől máshová költözöm
aug. 12. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!