Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha ki van írva a hirdetésben,...

Ha ki van írva a hirdetésben, hogy állat tartása nem megengedett, akkor mennyire furcsa megkérdezni azt, hogy ez minden állatra vonatkozik-e? Mit gondoltok ha az érdeklődő rákérdez?

Figyelt kérdés
Mármint úgy, hogy tényleg nem vihet állatot, vagy csak olyat nem, ami potenciálisan kárt okozhat. Például az a kérdés, hogy olyan állatot tarthat-e, ami ketrecben/terráriumban/akváriumban él és nincs kiengedve(vagy ha mégis, akkor szökés biztos kifutóban, felügyelettel). Pl: halak, hörcsög, afrikai óriáscsiga, stb.
jún. 21. 14:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyugostan kérdezd meg, én végül macskával költöztem egy nem állatbartának hirdetett lakásba. Igaz, az sem volt kikötve, hogy nem lehet állat, szóval nem volt egyértelmű nem említette ezt a hirdetésben. Amikor már jóba voltun azt modta ezért nem mert nem akart beengedni bármilyen állatot/gazdit. Én pl kértem referenciát az előző tulajtól, és meg is nézhette, hogy normaálsian van tartva a macska nincs büdös a lakásban és nem is barmolt szét semmit. Az előző helyen 3 évet laktam csak válás miatt vissza kellett költözni a tulajdonosnak, ezért kellet új helyre mennem.
jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!