Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha ki van írva a hirdetésben,...

Ha ki van írva a hirdetésben, hogy állat tartása nem megengedett, akkor mennyire furcsa megkérdezni azt, hogy ez minden állatra vonatkozik-e? Mit gondoltok ha az érdeklődő rákérdez?

Figyelt kérdés
Mármint úgy, hogy tényleg nem vihet állatot, vagy csak olyat nem, ami potenciálisan kárt okozhat. Például az a kérdés, hogy olyan állatot tarthat-e, ami ketrecben/terráriumban/akváriumban él és nincs kiengedve(vagy ha mégis, akkor szökés biztos kifutóban, felügyelettel). Pl: halak, hörcsög, afrikai óriáscsiga, stb.
jún. 21. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Na ne... Ha én leolvasom a számológépről, hogy 1+1 = 2, akkor megkérdezed, hogy biztos nem 3?
jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van megkérdezni.
jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, kérdezz rá. Mondjuk rágcsálók (nekünk is volt/van) szeretnek szökni és hát rágni is meg nem szobatiszták... de halakkal nem hinném, probléma lehetne.
jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi van, ha beköltözik egy légy, vagy pók??
jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Abba, hogy ráérdezel, senki sem hal bele. Lehet azt mondja, semmilyen állatot nem enged, de lehet rugalmasabb és van, amit mégis. Ezt csak tőle tudhatod meg.
jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Veszíteni nem veszítesz vele, mert mi történhet? Nem adja ki neked? Amúgy sem adná :D
jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lehet megkérdezni. Én is most engedtem állatot kivételesen mert szimpatikus volt egyébként.

Több kauciót szoktak kérni maximum

jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kutya, macska nem mehetett az albiba ahol laktam. Nem is akartam ilyen állatot tartani.

Viszont egy akváriumot rég szerettem volna. Megkérdeztem a tulajt és háááát fogta a fejét. Kiderült ugyanis hogy a párja akvárium búza, úgyhogy még segítséget is kaptam meg halakat is :D

Szóval a kérdésből nagy baj nem lehet!

jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhette veszíteni valós nincs
jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, de inkább a konkrét állatot kérdezd, amit vinni szeretnél.
jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!