Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért nem lehet a lakások...

Miért nem lehet a lakások 90%-ába kisállatot vinni? Még a bútorozatlanokba sem?

Figyelt kérdés

2023. nov. 28. 14:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt állattartó bérlőm. Mikor kiköltözött és kikerültek a bútorok, akkor kiderült, hogy az ágy alatt, a szekrények mögött több rétegben áll a kutya- és macskaszar. Még csak ki sem takarított, de így legalább tudtam, miért tart több hónapig, mire kiszellőzik. Utána nem is lehetett kiadni, csak teljes felújítást követően (amit nyilván a kaució sem fedezett).
2023. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok állatbarát kiadó lakás van, vannak erre Fb csoportok is. Én is macskával költöztem, hamar találtam, 3 éve lakom ott azota sincs semmi gond. Szobatiszta a macska, de pl minedhol járólap van nem akkora probléma, ha estleg mégis lenne baleset, simán fel lehet takaítani. Van cicabútor, azon éli nagyrészt az életét, a körmét is ott élesíti. Plusz naponta kitakarítom az almot ugye. Nem a kisállatosokkal van a baj, hanem az igénytelen kisállatosokkkal.
2023. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kiadok kisállatos bérlőnek. Egyrészt meg kell jól nézni az embert meg kisállatot. Márészt mivel régebben én is állattal laktam ott, ezért nincs pl padlószőnyeg, stb praktikus okokból. Egyedül csak kölyök állatot nem engednék, amik még tényleg iszonyat galibát tudnak csinálni, hónapokig tart mire szobatiszta lesz, megrág mindent, stb, stb. Egy jól nevelt ivartalanított felnőtt kutya/macska, ha rendesen foglakoznak vele nem sok vizet zavar, leginkább alszik a nap nagy részében. Olyan persze lehet, hogy beteg lesz és megy a hasa, stb de azért az egy kisállat néküli bérlővel is előfordulhat, hogy betegen össszehányja a szőnyeget. Nálam most egy 30-as pár lakik egy kissebb kutyával évek óta. Semmi probléma velük (a lakóközösségnek sincs).
2023. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!