Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten általában hol van...

Budapesten általában hol van 110-130 ezer Ft-ért albérlet?

Figyelt kérdés

2023. szept. 13. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Hős utca. Sok cuccot ne vigyél.
2023. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Az ingatlan.com-on, jofogas.hu-n, Marketplace-en és FB-csoportokban.

De előfordulhat közvetítő irodák oldalain is vagy az alberlet.hu-n, és még más hirdetőoldalakon is.


Területre nem lehet megmondani, mivel négyzetméterár van.

Tehát ha egy 8 nm-est veszel ki, az a legelitebb helyen is lehet 100 000 Ft, míg egy kevésbé keresett helyen 100 000-ért 45 nm-es lakást is találhatsz.


Meg persze attól is függ, mi van az árban.

Ha egy befejezetlen ingatlan és bérlésért cserébe felújítod, az is egy pénztárcabarát megoldás, de ha full tip-top és teljesen felszerelt, akkor ugye gépeket, használati tárgyakat is bérelsz, és az ezzel felszerelés munkáját is kifizeted a bérbeadónak, szolgáltatásokat, pl. takarítást, előfizetéseket, stb., akkor értelemszerűen ez megdobja az árat.

2023. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
110-130 ezer Ft-ért/ szoba vagy mi ?
2023. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Ismerősnél próbálkozz, olyannál aki idegennek hirdetés útján nem adna ki lakást. Nem az a normál piaci ár amiért te lakást keresel. pl. én sokkal olcsóbban adom ki a lakásaimat, mert nekem fontosabb hogy jó viszonyba vagyok a családjukkal is, vigyáznak a lakásra, és azt a csökkentett összeget időben fizetik. Hiába kapnék 30-40 ezerrel többet értük a szabadpiacon, de nekem az nem érné meg, hogy gyomorgörcsöm legyen, hogy fizet-nem fizet, ha nem fizet önként költözik-e ki, vagy végrehajtást kell indítani stb. Más is gondolkozhat így, ezért szerintem ezt az utad próbáld meg.
2023. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

"Nem az a normál piaci ár amiért te lakást keresel"

De, ez normál piaci ár. Nyilván nem egy 4 szobás lakásért, meg nem a Váci utcában, de lepunkatabb részeken egy kis garzonnak ez a normál bérleti díja.

2023. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon külső, tömegközlekedésselkórülményesen elerhető helyeken.

Vagy no-go zónában.

2023. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

"De, ez normál piaci ár." Ugye tudod mit jelent a normál szó? Normál lakás normál környéken. Én úgy így értettem, hogy nem az a piaci ár amit a kérdező rá tud szánni a lakásra, normál környéken, normális állapotú lakás esetében.

A medián ár Bp-n 5000 Ft/hó, egy garzon 30 nm. Akárhogy is nézem az havi 150 ezer...

2023. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!