Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy májusban beköltöztem egy kis egyszobás albérletbe mert el kellett otthonról költözzek és már nem tudtam hova menni és az az albérlet nincs túl jó állapotban lépcsőház is nagyon csúnya gusztustalanul néz ki. A lakás belülről se az igazi a régi típusú fa kétajtós nyílászárók vannak amit nem lehet bukóra nyitni és a fürdőszobában a kő meg a wc tele van hajszálrepedéssel és ugye zuhanyzós. És nekem nagyon hiányzik a kád. Az lenne a kérdésem hogy ti keresnétek másik albérletet vagy maradnátok ebben és kibírnátok az 1 évet és utána keresnétek másik albérletet vagy leszarnátok ezeket a hibákat és maradnátok ameddig csak tudok ebben az albérletben? Vagy mit csináljak szerintetek? Mert a baj az hogy a költöztetők nem tudom mennyibe kerülnek apámat meg nem tudom megkérhetem e még egyszer mert három hónapja ő segített a költözésben és szerintem nagyon mérges lenne rám és nem tudom mit csináljak. Most jelenleg nem nagyon érzem jól magam ebben a lakásban de hát meg kéne valahogy barátkoznom a lakással csak nem tudom hogyan vagy hogy mit csináljak. Jelenleg 125.000 + rezsit fizetek ezért a lakásért.

2023. aug. 8. 14:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem el, hogy ez nem egy troll kérdés. Nem lehet bukóra nyitni az ablakokat és nem tökéletes állapotú a burkolat? Hát nem is tudom, hogy lehet így élni... te azt ugye tudod, hogy a lakosság fele ennél rosszabb körülmények között él? Legyél felnőtt és vedd a kezedbe a sorsodat.
2023. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem troll kérdés szerintem. Egyszerűen ennyire életképtelen sok fiatal a túlféltések eredményeképpen.
2023. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
84%

Azért a kérdező mentségére szóljon, hogy ha otthon újépítésűben, szépen felújítottban lakik a család és az "otthonról el kellett költözzek" azt jelentette, hogy túl nagy volt a pofája és a szülők kiadták az útját, hogy elmúlt 18, mutassa meg mennyire felnőtt, akkor jó lecke is volt neki.


Sok ilyen kis elkényeztetett, viszonylag jómódban élő pesti meg dunántúli ember nem értékeli kellőképp azt, amije van, azt amit a családjától kap.


Vagy lehet, hogy azt mondták neki, hogy szálljon be a rezsibe, mert úgy látták, hogy szórja a pénzt és akkor nosza ő majd megmutatja. Tőle ugyan a család egy forintot nem vesz el, majd egy vadidegen főbérlőt gazdagít inkább.


Most pedig jó lecke volt neki, orrára koppintott az élet és azt sem tudta, hogy merre van arccal előre. Kapott a piaci ár alatt, de számára nagyon magas összegért egy olyan ingatlant, amitől rosszabb ingatlanban sokan nőttek fel meg élnek a mai napig és szokták meg, számukra az a természetes, de neki nem túl fancy, mert ő az otthonról hozott színvonalat veszi természetesnek és ami alatta van, az negatív.

2023. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!