Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Magán személyként ingatlant...

Magán személyként ingatlant szeretnék kiadni, de nem bűnözőnek... Kérhetek Erkölcsi Bizonyítványt az albérlőtől mielőtt kiadom neki a lakásom?

Figyelt kérdés

#erkölcsi bizonyítvány #Lakás bérbe adása #Az albérlő ellenőrzése
2023. febr. 14. 12:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Még erkölcsi egy albérlethez... :)


Én màr azt is elküldtem annak idején az anyjába, aki munkaszerződést akart volna kérni.


Természetesen számla nem lett volna az albérletről, mert az minek, nehogy már adóznia kelljen. Én viszont mutassak neki munkaszerződést. Hát tudod mikor...


Semmi köze hozzá, hogy hol és mennyiért dolgozom. Kötünk egy szerződést, S ha bàrmelyikünk nem teljesíti a benne lévőket elbúcsúzunk. Mi van, ha pl örököltem 100 milliót és nem akarok dolgozni?


Másik: önéletrajzot kért. Öcsém, önéletrajzot és motivációs levelet, hogy miért akarom ezt a lakást. :)) De persze csak nők jelentkezhettek. :)) Fú nagyon gáz világot élünk...

2023. júl. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!