Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Két hete lakok az új albérlete...

Két hete lakok az új albérletemben, mire észrevettem, hogy nyílik az ajtó és a szomszéd jön be kulccsal, idős néni, süteményt hozott. Azon kivül hogy beszélek vele, mit tehetek még? A kulcs a zárban benne volt, most egy szekrényt toltam az ajtó elé..

Figyelt kérdés

2022. jún. 5. 18:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%

Semmi!

Csak mivel egyesszám elsőben írtad ki a kérdést, sok válaszoló nagyon beleélte magát.

2022. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
a párom gondolatait kozvetitem
2022. jún. 6. 10:57
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi az albérletünkben kicseréltük a zárat. Persze előtte megkérdeztem a tulajt és jeleztem neki, hogy jobb lenne így, mert ki tudja hány albérlő volt előttünk és kinek van hozzá pótkulcsa. Elsőre belement, mondta neki mindegy, csak időben fizessünk :D
2022. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
92%

De hogy van ez? Mamek jön be, pasid szembetalálkozik vele, és semmit se szólt? Hogy tetszett bejönni, hogyhogy kulcsa van, stb. Ilyet még nem is hallottam. Mi volt a pasid reakciója?

Ja, amúgy tulajt rögtön hívni, és zárcsere! Ki tudja, kinél lapul még egy példány kulcsból.

2022. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
tudta hogy van a szomszéd néninek kulcsa, mert szóltak előre, hogy arra az esetre van ha órát kéne leolvasni és nincs otthon. Csak azt az a párom sem hitte hogy az oreglany meglepi őt váratlanul. elmentek szerintem az öregasszonynak. A barátomat leverte a víz úgy meglepődött
2022. jún. 6. 16:49
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Óraleolvasás évente egyszer van! Én így biztos nem költöztem volna oda. Konkrétan semmi értéket nem mernék otthon tárolni, meg hát ja, bármikor bejön???

Barátod intézett valamit? Oké, hogy leveri a víz, de nem reagált semmit? A néninek azért adták a kulcsot, hogy évente egyszer használja, ha jön a vizes vagy a gázos, nem azért, hogy sütiket pakoljon.

2022. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
meg bocsi, milyen ez már, inkább elbarikádozza magát, minthogy kikérje magának a sztorit? Ő fizet a lakásért, most ő lakik ott, nyanyának semmi keresnivalója ott.
2022. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Zárcsere!!!
2022. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
87%
Na mi lett?
2022. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
megbeszélte a párom a nénivel hogy ne jöjjön be. Magánterület. És sikerült megértenie mert azóta nem történt ilyen
2022. aug. 23. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!