Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Két hete lakok az új albérlete...

Két hete lakok az új albérletemben, mire észrevettem, hogy nyílik az ajtó és a szomszéd jön be kulccsal, idős néni, süteményt hozott. Azon kivül hogy beszélek vele, mit tehetek még? A kulcs a zárban benne volt, most egy szekrényt toltam az ajtó elé..

Figyelt kérdés

2022. jún. 5. 18:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
14%
Tegyél fel láncot.
2022. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

Micsoda bunkó válaszok ezek, amikor csak egy kedves néni hozott egy tálca sütit?!

Lehet, hogy az előző albérlő normális volt és nem egy ekkora tajparaszt volt mint itt némelyik válaszoló.

2022. jún. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
98%

Aztán mekkora jó móka lehet ha legközelebb a bérlő éppen a párját döngeti (vagy őt dönthetik), a szomszéd mamóka pedig sétál be a friss almás pitével…

Ugye ugye.

2022. jún. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
9%

Imádnám!

Nőt bármikor találok, de egy jó almás pitét?!

2022. jún. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

13.

Nem a zárat, hanem a nőt cserélném le.

Dugni minden nő tud. De főzni vagy sütni már egyik sem.

Szóval meg kell becsülni a mamókát.

:)

2022. jún. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
de kis kedvesek vagytok 😈 igazából a paromrol van szó, ő az aki új albérletbe költözött, csak segítettem őt ezzel a kérdés feltevessel, de látom megint én jártam rosszul! Pont arra gondoltam hogy aktus közben jönne be😋
2022. jún. 6. 08:16
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

Tehát külön éltek, és amíg te itt irkálsz a gyíkon, aközben a párod az új albérletében "aktusozik" valakivel.

De téged csak az zavar, hogy bemehet "aktus közben" a néni a sütivel?!

Amúgy ez miért baj?

Van úgy, hogy szex közben megéhezik az ember...

2022. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
külön élünk mert más a céljaink. De nincs ezzel a baj. Költse feleslegesen a pénzét albérletre
2022. jún. 6. 08:48
 19/30 anonim ***** válasza:
88%
Igen komoly kapcsolat lehet ez...
2022. jún. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
igen, nem olyan komoly. mi ezzel a baj?
2022. jún. 6. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!