Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ezzel nem csináltam rosszat?

Ezzel nem csináltam rosszat?

Figyelt kérdés

Egy 1 szobás albérletben élek már 3. éve Budapesten a 8.kerületben és havonta 150.000 forintot+rezsit fizetek a tulajnak.

Tegnap előtt felhívtam a tulajdonost, hogy beszélni szeretnék vele.

Másnap, azaz tegnap át is jött.

Megemlítettem neki, hogy nem szeretném ha őt bármilyen anyagi veszteség érné az albérlettel kapcsolatban,így arra gondoltam mit szólna hozzá, ha magamtól október

1-től megemelném az albérlet árat 30.000 vagy akár 50.000 forinttal?

A reakciója meglepett,mert csak annyit közölt, hogy ő nem fogadja el az ajánlatomat.

Kissé csalódott vagyok, mert én valóban csak a tulajdonos érdekeit nézem, hiszen az ő lakásában lakom.

Az én érdekeim kevésbé számítanak, mert én meg tudok élni,de semmiképpen nem szeretném ha a tulajdonosnak bármilyen anyagi problémája legyen, mert inkább fizetek neki akár havi 300.000 forintot is, csakis azért, hogy neki jó legyen.

Ez nem irónia, nek kitalált sztori! Nem trollokás!

Én valóban a tulajdonos érdekeit nézem!



#Albérlet ár emelés?
2021. szept. 9. 06:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem az.
2021. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!