Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Akár évekig is lehet lakni...

Akár évekig is lehet lakni egy albérletben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Évtizedekig is.
2021. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Sok országban akár az egész felnőtt életet le lehet élni egy bérlakásban. (NEM albérlet, mert az mást jelent, rosszul hasznákod a szót!)
2021. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
ha a tulajdonosok elégedettek veled, és nem akarják eladni a lakást, évtizedekig is.
2021. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Persze, nekik is az az érdekük, hogy sokáig maradjon a bérlő, ne kelljen újat keresgélni. Mi 3 éve jöttünk el az utolsó albérletünkből, és a tulaj azóta szenved, hogy találjon egy normális bérlőt.
2021. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Az öcsémnek Pesten van egy lakása albérletbe kiadva egy családnak sacperkábé 10 éve. Szerintem soha nem lesz saját lakásuk. Bérbeadói szempontból jó is, meg rossz is, mert van egy már bevált, megbízható bérlőd, nem kell újat keresgélni, esetleg ráfázni, másrészről kialakul(hat) egy olyan "kapcsolat", hogy nehezen veszed rá magad a lakbér-emelésre. Legalábbis az én dili öcsém kb. 2x emelt eddig és még mindig vagy 30%-kal van a piaci árak alatt van a bérleti díj. Az eladáson is gondolkodott már, de sajnálná őket kirakni. No comment.
2021. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Én 3 évig laktam az első albérletemben. Egyik barátom 7 évig lakott az első albérletében. Szóval lehet.
2021. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Persze. Minden megegyezés kérdése.
2021. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Első albérletemben, lakótársammal aki a tulaj volt 6 évig laktam.


Mostani albérletem "átmenetinek" indult először még szintén lakótárssal, végül kivettem egymagam. 3 éve vagyok itt. ÉS sajnos nem úgy néz ki, hogy egyhamar saját otthonhoz fogok jutni...

2021. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Igen, a tulajnak is ez az érdeke. (Stabil, fix, megbízható bérlő)
2021. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 moozygoo ***** válasza:
63%
egy életen át is
2021. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!