Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Az van hogy 21 éves elmúltam,...

Az van hogy 21 éves elmúltam, jelenleg sulizok. 2023 ban fogok végezni az iskolával,de viszont a szüleim kijelentették hogy nekik csak annyi fér bele hogy lerakja, utána gxakorlatilag tipli otthonról. Mire kell számítanom egy albiban majd?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 13:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Semmi probléma, 12 oldal nem a világ vége. Ha 8 elemisek tudnak bérelni, nekem se lehetetlen.
2021. ápr. 6. 18:34
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Az előzményeket olvasva valahol megértem a szüleidet :)
2021. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
94%
Fiam nem ertem mi a kerdes. Fiatalabb vagyok nalad, megis ugy erzem te elvagy veszve az eletben. Mire vagy kivancsi? Csoro vagy? Van 3 eved, irany dolgozni, nyarimunka, diakmunka, nappali tagozatos, barmi. Mit kell majd csinalni? Mit tehetsz mit nem? Ezek alap dolgok, csak legy illedelmes, es ne legy zajos. A masik meg, a procedura. Keress egy ismerőst aki jartas ebben, es kerd meg h segítsen. Hagyd abba ezt a fajta felfogást, nem kisgyerek vagy te.
2021. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
11: De a válasz az a kérdésedre, " Mire kell számítanom egy albiban majd?", hogy nem lehet leírni egy kommentbe ide.
2021. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell itt velem rivalizálgatni.

Én szerintem teljesen korrekten kiírtam 1 kérdést. Természetesen a válaszadás nem engem jellemez. Eléggé szomorú hogy van aki így áll a dologhoz. Remélem ti nektek is így adnak majd választ bármikor a világban. Úgy gondolom hogy kérdezni sose hiba.

De nyugodtan lehet itt jópofiskodni :D bizonyára ti már az anyátokból kiesve tisztában voltatok az élet nagy dolgaival. De tudjátok mit, nem kell a válaszotok

Dugjátok fel magatoknak.

2021. ápr. 10. 16:57
 16/19 anonim válasza:
91%
Nem lesz ebbol semmi, 20 eves letedre gyerekes vagy, es egy barom. Nem fogsz te elmenni dolgozni, vagy barmi hasonlo, csak a szadat jartatod. Es az ilyenfajta emberek sirnak hogy hogy elbant veluk az elet... kivanom hogy felnolj!
2021. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Tudod kit nevezz baromnak..

Tényleg nem gondoltam volna 1 percig sem hogy 1 ártatlan simple kérdés miatt engem itt megpróbálnak majd provokálni. Én nekem is vannak elképzeléseim a témát illetően ami az albérletek szól, deegint más mikor valaki ott leélt 1-2 évtizedet.

Én csupán a részletekre voltam kíváncsi, de megmutattátok anyai/apai jegyeiteket hogy valójában ki is a " selejt" tényleg nem gondoltam volna 1 percig sem, és lehet továbbra is madárnak beállítani

Tudtommal nem én voltam a provokátor..

Bele ne haljatok hogy válaszolni kellett nekem, bár még mindig aktuális az hogy Dugjátok fel magatoknak jó mélyre ha ilyen rosszindulatú vagytok.

És igen az én szüleimmel már jó régen fasírtban vagyok alig beszélek velük kB, szóval kurvára nem tudtak felvilágosítás ebben a témában, de van alapvető fogalmam az albérletekről, de én mivel kíváncsi ember vagyok, a részletekre is kíváncsi vagyok. De ha ilyen nehezen adjátok akkor ne csak magatoknak de tudjátok kinek még a családfátokból Dugjátok fel.

Akinek nem inge ne vegye magára. A jóindulatú embereknek üzenem, szeretlek titeket, a világra érdemes réteg vagytok. Titeket kéne szaporítani inkább. A rontást meg még süldő csíra korában a falhoz vágni hogy véletlen se szaporodjon..

2021. ápr. 10. 19:29
 18/19 A kérdező kommentje:
Sorry az autó korrekt miatt néha
2021. ápr. 10. 19:30
 19/19 anonim válasza:
100%
Mire kell számítanod egy albiban?:) Nem is igazán értem a kérdést. Mikor albérletet kezdessz keresni, értelemszerűen van egy főbérlő ÉS neki tedd föl inkább kérdéseidet MINDET amire választ vársz, illetve Ő is elmondja neked mik az elvárásai. Illetve a ha többen laktok egy lakásban, akkor az esetleges betartandó szabályokat is elmondja. Cash-elsz neki havonta, azon kívül neki semmi köze a magánéletedhez. Nincs vele semmilyen más kapcsolatod. Ha meg nem tetszik az albi egy idő után, bejelented neki, hogy tipli, mindenben a sarkadra állsz...vissza kéred a kauciót és annyi. Diák koromban én jópár albérletet megjártam, szrencsére már saját lakásom van.
2023. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!