Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit tegyek, ha a szomszédban...

Mit tegyek, ha a szomszédban állandó a gyerekbőgés?

Figyelt kérdés

Albérletben lakom, pont az én szobám mellett lehet az a szoba a szomszédban, ami gyerekszoba vagy nappali nem tudom nem is érdekel, de állandóan hisztizik a gyerek meg megy a sírás és baromira idegesítő, van hogy arra kelek fel vagy így napközben nincs egy nyugodt percem sem... Nyilván nem mehetek át a szülőkhöz hogy hé halkítsátok már le a gyereket. Nem is akarok nekik szólni a gyerek ezzel jár, de nagyon nagyon idegesítő kívülállóként. Főleg ha tanulnék vagy csak egy kis nyugodt pihenésre vágyom... Mit csináljak?


Tanácsokat szeretnék. Az agresszív, kisgyerekes véleményekre hogy fogjam be viseljem el köszönöm nem vagyok kíváncsi.


2019. nov. 17. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Az ideális megoldás a hangszigetelés lenne, de gondolom, ennyit nem akarsz beletenni. A másik megoldás, hogy a közös fal elé tedd a nagy bútorokat, könyvespolcot, ezek valamennyire szigetelnek. Egy, az egész fal előtt végigfutó nagy nehéz szőnyeg, vastag műszőrme, drapéria is segít valamit.
2019. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

1) átköltözés másik szobába (vagy mit jelent az, hogy az én szobám? Többen laktok egy albérletben?)

2) szigetelés (a tulaj hozzájárulásával persze)

3) füldugó

4) másik albérletbe költözés

2019. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. nov. 17. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

Te is voltál kis gyerek,és te is bömböltél orrba szakadtával .Te sem felnőttnek születtél egyszerre .

Tippeket meg már bőven kaptál .

2019. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem jár ezzel a gyerek, nem normális, ha egy gyereknek szakadatlan baja van. Te hallod a panasza jellegét, az alapján dönts.

Én kutyasírás miatt is szóltam, mert ha egész nap otthon sír egyedül, akkor az állatkínzás és jelenteni kell a jegyzőnek. A gyereknél még inkább.

2019. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem normális, ha a gyerek folyton sír. És igenis kell szólni, hogy kezdjenek már valamit, ha ez a helyzet.


Fölöttünk egy fiatal pár lakik, pár évvel ezelőtt lett gyerekük. Nem tudom, mikor kezdődött pontosan, de hónapokon át tartó időszak volt, és a gyerek hetente többször is órák hosszat üvöltött. Az éjszaka sem volt kivétel. Aki nem volt ilyen helyzetben, az nem is tudja, milyen megterhelő ez szellemileg, fizikailag a szomszédoknak. Aztán kiderült, hogy a gyereknek többféle ételallergiája is van, és ezért fáj olyan gyakran és olyan sokáig a hasa. Azóta majdnem teljes a csend.

2019. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Költözz egy másik lakásba, vagy inkább egy házba, ott biztos nem hallanád a szomszédot.
2019. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

#7, A jelenlegi panel sokkal csendesebb mint a kertes hazam. Pedig van itt mas kisgyerekes is, es tobb kutya is.

Kerdezo, te semmit se tudsz tenni. Es nagyon nem mindegy hogy egesz nap sir, vagy torkaszakadtabol hisztizik. Utobbival nem nagyon tud mit kezdeni a szulo se.

2019. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy hisztizik vagy sir.

A lányom kerek 6hétig a nap 24órájából többet sirt mint nem,hasfájós volt szegény,bármit csináltunk vele ez volt.Aztán egyik nap elhallgatott és többé nem sirt tovább,reménykedj hogy ez van mert ez elmulik.

A hiszti is elmulik csak az tovább tart.

(kertes házban laktunk falun,szoval senkit sem zavart a gyereksirás,rajtunk kivül)

2019. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!