Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova tanúi tudatosan küldik...

Jehova tanúi tudatosan küldik az internetre az utànpótlàst?

Figyelt kérdés
A régi harcos tanúk eltűntek, de helyettük felbukkannak újak. Úgy làtom, most megint van egy új. Elképzelhető, hogy ahogy hàzalni küldik őket, úgy az internettel kapcsolatban is ez van?
2019. máj. 16. 16:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%

ez a "házalás" , szektába agitálás a családokra ÉLETVESZÉLYES cselekedet! kiszámíthatatlan végleges családokat megnyomorító károkat okozhat a "cukrosbácsik,nénik" kedves megtévesztő tevékenysége.

erre VILÁGON "EZERSZÁMRA" VANNAK PÉLDÁK!


örüljenek hogy aki ezt csinálja nincs még a börtönben vagy egyáltalán megússza a reakciók miatt élve vagy csak nyomorékként, mert NINCS SEMMI AMI MEGVÉDJE CSALÁDOKAT A JEHOVA SZEKTA ELLEN JELENLEG és mindenki úgy védekezik ahogy tud!

2019. máj. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 SIDLER22 ***** válasza:
0%
Az utolsót soha nem értettem. Korábban is írtam már neki. Általában nem is a kérdésre válaszol (ahogy most én sem, de ennek megvan az oka) és caps lockolja a baromságait. Mintha valami tüntetésen akarna felszólalni és hergelni a népet. És még mindig nem tiltották ki innen.
2019. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%
Az utolsó már szerintem is túlzásokba esik,ha így nézzük ismeretlenül. De ha ismernénk a háttérsztoriját,lehet megértenénk. Elvileg az ő családját szétk*rták a tanúk. Nem tudhatjuk,mi hogy viselkednénk ilyen helyzetben,de tény,hogy így elég furcsák a megnyilvánulásai.
2019. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
hat A CSALÁDUNKAT JEHOVA banda nyomorékká tette, IGY VAN! amig csak mozognak tartoznak! ha rajtam állna 1 sem mozogna! tudjátok a neten 19 mulva is meglesz kb a bejegyzés. remélem addig igen sokan olvassák a mocskosságaikrol szóló dolgokat.én az életben ott írtom őket ahol bírom, EZ IGAZ! nem mert utálom hanem mert TARTOZNAK! senki nincs aki megvéd egy családot tőlük, ezert irtom öket amerre csak járok mindenütt a világágban!
2019. máj. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
en NEM hobbiból vagyok a fórumon. remélem 10 év mulva is olvassák egyesek a negativ bejegyzéseimet a jehovákról. és remélem 10 év múlva már nem lesz szekta! amit a törvény lehetővé tesz minden országban IRTOM ŐKET ez valóban nem titok!
2019. máj. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
tudjátok, könnyű úgy írogatni kérdésekre válaszolgatni betartva a "retorikát" és szuper vallásos tanácsokat osztogatni kérdezőknek jobbnál jobbat valami kérdésre, amíg a saját és családod vére nem folyik. én ezen túl vagyok!
2019. máj. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

kérdezték hol "irtom."

olasz,francia,spanyol.és persze magyarban. lenn a riviérán ahol történt. ezek az elsődleges beszervező felelősek a 19 évvel ezelőtti játékba.

2019. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Jehova tanúi sosem buzdítanak arra, hogy internetes oldalon reagáljanak bármire is. Felesleges emberekkel vitázni, beszélni lehet azzal, aki nyitott rá. Ezért nem feltétlen Jehova tanúit látod interneten, sőt biztos nem. Maximum olyat, aki oda jár, de nem tartozik a szervezethez. Hozzá teszem elég sok másik vallás is használja a Jehova nevét, többek között a református is. :)
2019. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 SIDLER22 ***** válasza:

Nálatok a nyitott is mást szokott jelenteni. Nekem megmondták, hogy csak akkor fogom megérteni a bibliát ha "tiszta a szívem". Fél órányi feszült beszélgetés után sikerült elmondaniuk a számomra is megérthető definícióban ezt. Ha a bibliai tanokhoz nem pozitívan állok hozzá és nem úgy értelmezem őket ahogy egy hívő tenné (magyarul ha nem beszélem bele istent meg a szeretetet meg a satöbbit) akkor nem érthetem meg.


És amúgy miből gondolod, hogy Jehova Tanúi nincsenek fent iylen oldalakon? Olvastam egy férfinak a cicckjét amiben leírja, hogy a zalaegerszegi gyülekezetben a felesége és mindenki ellene fordult. Nálunk még soha nem történt ilyen. Sőt vleem nagyon is befogadóak annak ellenére, hogy 12 óta nem tartozom közéjük. Minden területen másmilyenek Jehova Tanúi is. Nyílván vannak alap követelmények amiket be kell tartani, de minden településen más a gyülekezet hangulata és az emberek is.

2019. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
59%

Vidiripi


"hat A CSALÁDUNKAT JEHOVA banda nyomorékká tette, IGY VAN!"


Ehhez kellett annak a családtagnak a döntése is. És ez a családtag dönthetne úgy is hogy eljön Jehova tanúitól.


"amig csak mozognak tartoznak! ha rajtam állna 1 sem mozogna!"


Ez azt jelenti hogy te is képes lennél nyomorékká tenni családokat? Mert ha igen akkor még is miben különböznél azoktól akik tökretesznek családokat?


"tudjátok a neten 19 mulva is meglesz kb a bejegyzés. remélem addig igen sokan olvassák a mocskosságaikrol szóló dolgokat. én az életben ott írtom őket ahol bírom, EZ IGAZ!"


Hogy lépten-nyomon azt hangoztatod hogy te mennyire utálod őket és hogy irtanád őket az nem olyan információ ami arról szól hogy milyen mocskos dolgokról van szó a tanúkkal kapcsolatban!


"senki nincs aki megvéd egy családot tőlük, ezert irtom öket amerre csak járok mindenütt a világágban!"


Akkor bizony hatalmas tévedésben vagy! Ugyan is vannak mások is akik igen is segítséget nyújtanak vagy úgymond igyekeznek "megvédeni" az embereket az Őrtorony szervezettől!

Szóval ez egy hazugság hogy nincs senki és jó lenne ha nem terjesztenél ilyeneket!

2019. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!