Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért nem lehet a Hit Gyülekez...

Miért nem lehet a Hit Gyülekezete szektás őrjöngéseiről videókat találni az interneten! Megfigyeltétek?

Figyelt kérdés

Már rég óta keresek ilyen videókat, de rendre eltűnnek, egyik a másik után! Csak ezt a kettőt találtam, és slussz!

http://www.youtube.com/watch?v=eQAA54Ptc7Q 1:25-től.

http://www.youtube.com/watch?v=oF3M91FZMe0


2010. máj. 18. 12:12
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
29%
Kedves Kérdező, először arra gondoltam, hogy komolyan kérdezed és le akartam írni azt a csodás érzést, ami a videón látottakat kíséri. Nem teszem, mert végigolvasva ismét a válaszaidat, úgy vélem: provokálsz. Kívánom, hogy terítsen le Isten Öröme úgy, ahogy a videókon szereplő embereket, akkor megtudod.
2010. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
72%

Hát engem a Hit Gyülekezetében nem Isten ereje terített le,hanem Sándorka próbálta meg.

Nem estem el,bármit csinált,a homlokomat lökdöste,nem tudott ellökni(130 kiló vagyok :),végül legyintett és otthagyott.

Én voltam az egyetlen,aki állva maradtam a sok ember közül.

A jól idomított hitesek meg sem várták,míg bálványuk hozzájuk ér,ahogy közeledett,már estek is össze.

Sándorból valami iszonyúan ellenszenves,negatív erő árad,csak ezt a hitesek nem akarják észrevenni.

Tudom,ezt ti úgy magyaráznátok,hogy a bennem lévő démonoknak nem tetszik Szent Sándor,de ez nem így van,egyszerű emberként is érezni lehetne rajta.

2010. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

20:55


Már máshol is olvastam, hogy gonoszság árad belőlük.

2010. júl. 11. 09:40
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Uh..ez nagyon durva :S Szerintem elég félelmetes ez az egész... :S
2011. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Úgy látom, eltűnt ez a 2 is :)
2012. ápr. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 Vuk-91 ***** válasza:
Mert titokban... vagy még öntudatlanul is epilepsziát terjesztenek, csak olyan néven töltik fel amelyet normális ember nem tenne rájuk gyomorral.
2013. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
50%
Jézus az önkívületben rángatózókat az ördög által megszállottnak tartotta, volt akiből kiűzte a gonoszt. Egyébként ezek a rángatózások lehetnek még betegség, például epilepszia, vagy valamilyen kábítószer, alkohol általi befolyásoltság jelei. Tehát, a Szentlélek általi "betöltekezés" teljességgel kizárt. Az ilyen emberek vagy orvosi kezelésre, vagy kijózanító, elvonó kúrára szorulnak. Egy olyan gyülekezet, amely ezeket a jelenségeket ünnepli, netán bátorítja, az ördöggel cimborál.
2013. nov. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi ráérő ateista teológusprofesszor jár ide.
2014. febr. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy titok lenne a Betöltekezés, hiszen a mindenkori Karizmatikus Egyházhoz hozzátartozik.

Azért nem annyira nyilvános, mert sokaknak megbotránkozást okoz (lást az előző kommenteket). Ahozz, hogy az ember megértse, el kell higyje amit ezzel kapcsolatban tanit a Biblia és át kell élje, ami viszont jó irányba hoz életváltoztatást!

2014. jún. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Laci vagyok ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, az alábbi linken igazi csemegét találsz a hitgyülis rángatózásból. Eleinte a youtube-on is fennt volt ez a videó, de már levették. A hitgyüli folyamatosan harcol és fenyegeti a videómegosztó oldalakat amikor ilyen videók felkerülnek. Az alábbi linkről nem hiszem, hogy el fogják tudni távolítani.


[link]

2014. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!