Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért nem lehet a Hit Gyülekez...

Miért nem lehet a Hit Gyülekezete szektás őrjöngéseiről videókat találni az interneten! Megfigyeltétek?

Figyelt kérdés

Már rég óta keresek ilyen videókat, de rendre eltűnnek, egyik a másik után! Csak ezt a kettőt találtam, és slussz!

http://www.youtube.com/watch?v=eQAA54Ptc7Q 1:25-től.

http://www.youtube.com/watch?v=oF3M91FZMe0


2010. máj. 18. 12:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
16%

Úgy sajnállak, hogy csak ezt a kettőt találtad.

Kérd Isten bűnbocsánatát és kérd, hogy töltsön be a szeretetével és a Szent Szellemével és akkor Te is átélheted ezt a csodát! Amíg tele vagy gonoszsággal (és csak gonoszsággal) addig nem tudhatod mi ez.

2010. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
53%

Azért rángatóznak mint a betegek,mert érzik az Isten szeretetét,a gondviselést!?Ezt a szeretetet egy hajszárító is képes megadni nekik, zuhanyzás közben!

HAHA!Micsoda csoda!Nevetségesen sz.r előadás!

A kérdezőnek a válaszom:ezt is soknak találom!

2010. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
0%

Ha előadás lenne, akkor rengeteg videó lenne fent.

Honnét tudod, hogy mi ez? Talán átélted már? Nnna látod. Erről ennyit.

2010. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
80%
Nem gúnyolódom semmin!De ez a véleményem erről a "jelenségről"!:)
2010. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
79%
LOL még ez is sok a jóból:D Na jó, nem is sok, jöhetne még xD
2010. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy titkolják ezt a jelenséget. Abból következtettem erre:

Hogy az ATV vidám vasárnap műsoráról ez lemarad!

Hogy sorra eltűnnek a videók erről!

Hogy nem beszélnek róla nyilvánosan!


Megfigyelhető a széktáknál, hogy vannak dolgok, amiket mindig titkolnak! Az úgynevezett "végkifejlettet" soha nem hozzák az érdeklődök számára nyilvánosságra. Ez olyan mint a Szcihentológiánál a Xenu meséje! Az első szinteken nem beszélnek erről. Aztán amikor már sok százezer forintot kicsengettél elmondják, hogy Xenu aki miatt itt vagy! Persze addigra már mindent elfogadsz amit mondanak. De ha megkérdezed őket az elején, hogy Xenu létezik e, akkor persze letagadják!

Ez a rángatózás is ilyen lehet! Először meghívnak, hogy énekelgess, meg imádkozz, aztán azt mondják, hogy térj meg, és csak akkor veszed észre, hogy körülötted mindenki rángatózik! Persze semmi ilyenről nem beszélnek az elején! Ha rákérdezel csak mellébeszélnek, és a videókat is eltávolították a netről(csak azt nem tudom, hogy???)!


Ha ez hozzá tartozik a hitükhöz akkor mért titkolják??? Mért szégyenlik???

Ez a hamis szektákra jellemző, nem?!


De tényleg! Az aki "átélte" ezt! Elmesélné milyen volt!?

2010. máj. 18. 17:19
 7/41 anonim ***** válasza:
80%

Kevésbé megdöbbentően röhejes, de hasonló dolgok mondhatni hétköznapiak a kisebb szektákban, nem is készülnek róla videók(vagyis biztos vannak róla, de én nem sokat láttam, mondjuk nem is kerestem).

Anyum ilyenre jár, velük olyat csinálnak hogy ráteszik a kezüket és eldőlnek tőle. Ő azt mondta amikor ráteszi a kezét akkor ürességet érez, de jól esik neki, úgy mint amikor iszunk valamit és büfögünk utána, nem tudjuk pontosan elmagyarázni hogy buborék keletkezik bennünk vagy ilyesmi, csak úgy jön, és jól esett. Meg mondott még valami elfogadást is, hogy hisz jézusban, meg megbízik a pásztorban vagy hogy nevezik aki ezt csinálja velük.

Szóval ez szerintem úgy működik hogy nagyon beleélik magukat mint amikor szomorú filmet nézünk és aki olyan az elsírja magát rajta...

2010. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
22%

Egyébként nem tüntettek el semmit. Nem szégyenlik, nem titkolják. Csak te nem tudod, hogy mit kell beírni, hogy rátalálj.

http://www.youtube.com/watch?v=1SgByE0pX1M


Te hallottad már, hogy a bibliába az ilyesfajta megnyilvánulás is le van írva? Gondolom nem. Hát, sokáig én sem tudtam. Pedig le van. De az evangéliumnak nem ez a lényege. Ezért nem ez van a Vidám vasárnapban.

2010. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
25%
Eksztatikus megnyilvánulások is kísérhetik a kenet alatt lévő dicséretet, igehirdetést, de a különböző érzelmi, fizikai megnyilvánulások nem a szónokok, zenészek, énekesek iránti rajongásnak a jelei, hanem azt jelzik, hogy az Ige és a Szellem a dicséret, prédikálás alatt is valóságosan munkálkodik, mert a jelenlevők azonosulnak Isten akaratával. A karizmatikus igeszolgálat legfontosabb célja az Ige beültetése a szívbe, és a hívőknek a Szent Szellem jelenlétébe való bevezetése, amelyet már a prédikálás alatt is kísérnek az Istenhez való megtérésre vonatkozó elhatározások, a bűnbocsánat kegyelmének a kiáradása, démonoktól, átkoktól való megszabadulás, fizikai betegségekből való gyógyulás a hallgatóság között.
2010. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Engem mikor az "áhítat átitat",nem bukfencezésre meg eszement rángatózásra késztet!

Ezek a "rohamok" nekem nem szimpatikusak!

Bocs,de én még nem éreztem EZT ,mikor Istent szólítom!

2010. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!