Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Meg szabad kérdezni, hogy...

Meg szabad kérdezni, hogy Németh Sándor (H. Gy) hol és milyen (gondolom biztosan nagyon szép) házban lakik, illetve milyen automobilokat preferál?

Figyelt kérdés
Fényképeket is linkeljetek! ^_^

2017. ápr. 10. 00:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a baj, hogy milyen a kocsija és hol lakik, hanem inkább az, amit mond...
2017. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mivel gyakran felmerül, hogy xy egyház mennyire fényűző, mekkora a gazdagság, olykor Hit Gyülisek részéről is, ezért én nem látok feltétlen problémát egy ilyen kérdésben.


Ha firtatják egyik egyház fényűzését, lehet másért is firtatni.


Valamint akár egy tagot is érdekelhet, hogy mire megy a befizetett pénz (1% adóból, tized, stb...).

2017. ápr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kzs ***** válasza:
52%

@ 11-es


Egyáltalán nem baj amit mond. Mert amit mond, az a SzentÍrás magyarázata: ószövetségi próféciák + az Evangélium + az apostoli levelek. Ezt mondja.

És akár elfogadod, akár nem: a mai napig is emberek ezrei ért egyet azzal, amit mond.

2017. ápr. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

:D :D :D Annyira szeretem, hogy mindenki irigykedik Németh Sándorra, csak az nem aki rendszeresen eljár a Hit Gyülekezetébe, és adakozik, és megadja Istennek a tizedet (ami csak és kizárólag a gyülekezet bővítésére, és fenntartására szánják!).

Amúgy annyit tudok, hogy volt RR-ja, és most van egy BMW x5, egy x6-osa.... bár még mindig nem értem miért olyan fontos ez némely emberek számára.

2017. dec. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Összevissza pofázik. Nem véletlen, hogy Borbelitz és Popper feltörölték vele a padlót az istenek és emberek c műsorban. Pislogott mint vágómarha az ifaplatón mikor ezek latinul beszéltek. Érdek ember.....
2018. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!