Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova Tanúi miért mondja azt...

Jehova Tanúi miért mondja azt a vallásotok, hogy a gyereknek kötelező felnőttkorában azaz 30 év fölött a szülő utasításának megfelelni és ha megházasodik akkor is köteles a szülővel élni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 18:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%

Kérdezö, egész idö alatt az az érzésem, hogy a másik oldalon tréfálkozol, jókat kuncogva magadban hogy fel tudod-e bosszantani az embereket.


Hát igen, ez bizonyos korosztályra jellemzö, rendszerint kinövik a gyerekek.


Az én gyermekem is volt tizenéves, tudom, hogy rángatta öt is mint kortársait a puberta....:D.. olyanokat kacagtak mikor valami szerintük vicceset leírtak, és felbosszantották akit akartak.

Nefélj, kinövöd te is, bár mi sokat magyaráztunk hogy tanulja meg mi illik és mi nem illik, és hogy minden tettnek következménye is van.

2014. dec. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem állt szándékomban senkit megbántani.
2014. dec. 24. 13:31
 13/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, honnan szedsz ennyi butaságot?
2014. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
egyik barátnőm is jehova tanúja és ugyan úgy jár moziba,hallgat világi zenét,jár ide-oda igaz ünnepelni semmit sem ünnepel
2014. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö, ha igazán érdekel mi az igazság /látod az emberek /a bulvár/ sok összevisszaságokat beszélnek. Ha tényleg akarod tudni mi az igaz, akkor elmehetsz a királyságterembe, vagy az utcán ha látod a tanúkat, nyugodtan menj hozzájuk és bármit megkérdezhetsz. Nem harapósak :)
2014. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Attól, hogy keresztények vagyunk, nem élünk remete életet kedves kérdező. Ezeket a dolgokat szerintem saját magad sem gondoltad komolyan.
2014. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem menj el egy közeli összejövetelre és lásd meg hogy nagyon félre vagy informálva.

2014. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
XD Köszönöm! Bár mindenki ilyen dolgokat kérdezne!
2018. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!