Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Itt egy ember azonosítja...

Itt egy ember azonosítja folyamatosan Istent a Sátánnal, vagy többen vagytok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 22. 10:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%
Én nem tudok azonosítani senkit senkivel, mivel buddhista vagyok, ahol ugye nincs isten (istenek), csak te magad vagy. Szerintem sokkal fejlettebb, mint a kereszténység. Bár mint tudjuk a kereszténység megszületésében egy nem földi civilizáció tagjai segédkeztek...
2008. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
Isten a bennünk lakozó szeretet.
2008. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
És ez hol válasz a kérdésre?
2008. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
36%
nemtom én sosem azonositottam e szerintem egyik sincs. tehát mivel isten nincs és sátán sincs ezért mindkettő nem létező. tehát ha mindkettő nemlétez a nemlétező és a nemlétező az ugyanaz mert egyik sme létezik igy ha ugyanaz akkor igen a sátán és az isten egy személy. :D
2008. ápr. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ezek szerint most önmagaddal vitázol a nemlétező külömböző fajtáiról? ;)

Én is így teszek amúgy mert nem mindegy hogy semmi sincs valahol, R-go abszolút semmi=feketelyuk vagy levegőn kívül nem létezik valmi=általános semmi-levegő... :D

Érdekes téma.

2008. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
48%
Sátán=Shaitan=ellenség Gondoljatok az Istenek háborújaira, csak Mózes óta van a zsidóknak egy Istenük
2008. jún. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
viszont Lucifer =Lux+Ferre= fényhordozó... eredendően ő lenne az első "gonosz" de a sátán előtte is felbukkan
2008. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
25%
Annyira sajnallak benneteket,mert mindenki meg kell jelenjen egyszer az elo Isten elott es akkor mar keso lesz a banat.
2008. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
Istennek két oldala van,és mindkettő ugyanaz.semmi nem létezhet a világban az ellentéte nélkül.tehát Isten=Sátán.az,hogy melyiket választod rajtad múlik illetve azon,mit tartasz jónak é mit rossznak.
2010. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Minden egesz ketto ellentetes oldallal rendelkezik. Tehat neked 6-os masnak pedig 9-es de lenyegeben egy szamrol van szo.
2016. dec. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!