Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért nem tudnak itt az...

Miért nem tudnak itt az emberek, akik különböző vallást mondanak magukénak, normálisan, fröcsögés és vádaskodás nélkül válaszolni?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve... Válaszoltam itt egy vallással kapcsolatos kérdésre, a saját hitem szemszögéből.

Nem véleményeztem az előttem szólókat, mert nem tartom magam méltónak erre, és különben is, mindenki abban hisz, amiben akar.

És láss csodát: a rákövetkező válaszadó már nem is a kérdésre válaszolt, hanem rögtön elkezdett fröcsögni, hogy a te vallásod így-meg-úgy, és engem ez mnagyon elkeserít.

Én magam, aki hiszek Istenben, alapvető dolognak tartom, hogy egy igaz szívéből hívő ember elfogad másokat, és intelligens ember módjára el tud beszélgetni másokkal hitbéli kérdésekről, pusztán ismeretszerzési alapon.


Direkt nem írom le, hogy milyen valláshoz tartozom, mert nem ez a lényeg.


Olyan sokan vallják itt magukat hívőknek, Bibliából idéznek válaszaikban, de akkor miért nem viselkednek hívő emberhez méltón?


2009. febr. 15. 15:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit tennék hozzá, hogy egyszer hozzászóltam egy ateista témához, és jól le lettem hurrogva, hogy ne térítsek, de amikor valaki azt a kérdést tette fel, hogy "hányszor imádkoztok", az ateisták és egyes rosszindulatú emberek egyből nekiestek a témának. Én megírtam a véleményem vallásos szemszögből, és jól lepontoztak. Szerencsétlen kérdezőt, azóta is idiótázzák, és balf... ozzák. Engem ez szomorít még nagyon el.
2009. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!