Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus mentális betegségét...

Jézus mentális betegségét minek nevezik? egyrészt feláldozta az életét egy olyan szeméért amit ő talált ki hogy megkell váltani az emberiséget. Milyen elszánt mentálisan sérult ember csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Ez nekem sok, kitalálta hogy az Atyának a fia sőt egyenlővé tette magát Istennel ami megint csak kérdéses hogy létezik. Ilyenket bessélt én vagyok az élet, a feltámadás aki hisz bennem örökké él meg hasonlo,

tegnap 13:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
29%
Az, hogy ez az eszme csak kitalált vagy nem érdemes feláldozni érte az életed, nem tények, csak a te véleményed. Innestől kezdve hibás a kérdésed.
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

#20:


Az önfeláldozás fogalma ezt jelenti, amiket leírtam, és amiket Jézus tett.

Nem pedig azt, hogy valakit egyszer csak lelőnek, vagy öngyilkos lesz a barátaival együtt.


Dehát látom Téged nem a lényeg érdekel, hanem a terelés, mellébeszélés, a szájkarate.

ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!