Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » "Én vagyok az út az élet és...

"Én vagyok az út az élet és az igazság,senki sem mehet az atyához csakis én általam" Egy reinkarnációban hívő nem ismeri sem az atyát sem a hozzá vezető utat sem az életet és legfőképpen nem ismeri az igazságot?

Figyelt kérdés

okt. 10. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Most mondok egy nagyon nagy újdonságot számodra.

Attól még, hogy te hiszel valamiben az még nem lesz igazság. Pont ezért csak hisznek Istenben és abban, hogy az az igazság mert nincsen rá semmilyen bizonyítékuk (leszámítva azokat persze amiket bizonyítéknak próbálnak eladni mindenáron, hogy nyugtassák magukat).

okt. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Kedves Kérdező.


Isten nem használ reinkarnációt, összeegyeztethetetlen a szándékával, és a törvényeivel. Ezért akik ebben hisznek, azok nem ismerik Isten valódi szándékát, akaratát, és elhatározását, amiért teremtett.


Jézus halála azt valósítja majd meg, hogy az ember ugyan úgy fog élni a Földön, mint a halála előtt. Ugyanaz a személyisége, gondolkodása lesz, mint a halála előtt.

Ez pedig Krisztus messiási királysága alatt fog megvalósulni, addig várniuk kell. Jézus az "alváshoz" hasonlította a halál állapotát, amiből fel lehet majd ébredni, és ott folytatódik minden, ami a halállal megszakadt.

okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Ő, dehogynem.

Egy reinkarnációban hívő is megismerheti az Atyát, a hozzá vezető utat és az életet és legfőképpen megismerheti az igazságot.


Egyszerűen az a felállás, hogy amire eljut erre a szintre, addigra bőven megismerte a Krisztust is.

okt. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben a világban mindenki bolondnak nézi a másként gondolkodót és "tudja",hogy övé az igazság. A materialista bolondnak tartja a hívőt,a keresztény bolondnak tartja a spirituális embert,aki a reinkarnacioban hisz. Ki tudja,kinek van igaza? A biblia 98 százalékát kidobták a kukába.
okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!