Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem nézhet a gyerek...

Miért nem nézhet a gyerek melegpárokat?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 12:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
68%
Mert sokan azt hiszik, hogy attól meleg lesz a gyerek.
tegnapelőtt 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Kólauborkával ***** válasza:
54%

Egyáltalán miért kell nekem arról tudnom, hogy ők egy meleg pár?

Én a hetero párol byalakodására sem vagyok kíváncsi, ugyan így a melegekére sem. Tehát csinálja mindenki otthon és akkor senkinek sem kell néznie…

tegnapelőtt 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
17%
A gyerek azért ne nézzen meleg párokat, mert azt fogja hinni, hogy az a normális. Aztán csodálkozol majd, hogy nincs unokád...
tegnapelőtt 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Ez nem így működik...
tegnapelőtt 13:57
 5/35 anonim ***** válasza:
35%
ma 13:57 Ez nem így működik...Te kérdezted. De ha jobban, vagy másképp tudod akkor miért tetted fel a kérdést?
tegnapelőtt 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
28%

Miért, nem nézhet?

Ki tiltja meg neki?

tegnapelőtt 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
52%
Nézhet nyugodtan. Én vettem is a gyerekemnek ilyen könyvet, amiben két szivárvány család van, és imádja.
tegnapelőtt 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
24%
Azért mert akkor nagyobb a valószínűsége hogy meleg lesz. Már egy ideje tudjuk hogy nem a genetika meghatározó hanem a külső tényezők miatt lesz valaki homoszexuális.
tegnapelőtt 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
53%
#9: tudnál erről hivatkozást megosztani?
tegnapelőtt 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
36%

Szerintem te is megtalálnád de itt van:


[link]


"Közel 500 ezer ember genetikai adatainak elemzéséből kiderült, hogy a genetika 8 és 25 százalék közi arányban játszik csak szerepet abban, hogy egy ember a saját neméhez vonzódik-e, a többiért társadalmi és környezeti hatások felelnek. Ez a legnagyobb tanulmány a témában eddig, az eredményeket pedig a neves Science című folyóiratban publikálták a kutatók."

tegnapelőtt 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!