Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem nézhet a gyerek...

Miért nem nézhet a gyerek melegpárokat?

Figyelt kérdés
jún. 29. 12:09
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
41%

"Nos a Biblia szerint ez fajtalanság akinek nem tetszik az nem velem vitatkozik hanem a Szentírással."


Miért is számít, hogy több ezer évvel korábban mit is gondoltak emberek olyan dolgokról amikről ma már jóval többet tudunk?


Az erkölcs rengeteget változott az idők és különböző kultúrák során. Volt amikor a homoszexuálisok közti szerelmet tartották a valódi szerelemnek. Ez a nézet mivel kevesebb mint a tiéd? Csak mert te ezt szeretnéd?


Mi lenne ha nem több száz vagy több ezer éves erkölcsi nézetek alapján néznénk a világot és fogadnánk el őket "mert csak" alapon?

jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
7%

"Az önámítás magas iskolája működik itt."



Az biztos. Én csak annyit mondtam, hogy a liberális baloldal a melegekből akar szavazótábort kialakítani, ezért nyomatják annyira, filmekben az utcán mindenhol az LMBTQ-t. Ebben mi volt a szabályszegés?

jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
19%

"Miért is számít, hogy több ezer évvel korábban mit is gondoltak emberek olyan dolgokról amikről ma már jóval többet tudunk?"



Mert miről tudunk mi ma már jóval többet? A homoszexualitásról? Annyira szignifikáns dolgok azért nem derültek ki.



"Az erkölcs rengeteget változott az idők és különböző kultúrák során."


Már akié. Az erkölcs egyénenként elérő ezért egyénenként kell szemlélni.



"Volt amikor a homoszexuálisok közti szerelmet tartották a valódi szerelemnek. Ez a nézet mivel kevesebb mint a tiéd?"


Mondjuk mert a homoszexuális kapcsolat meddő, és nem születhet saját gyermekük belőle. Tehát nincsen gyümölcs. Ez azért sokkal kevesebb.



"Mi lenne ha nem több száz vagy több ezer éves erkölcsi nézetek alapján néznénk a világot"


Mi az hogy száz meg ezeréves erkölcs? Ha én ma kitalálok egy újabb erkölcsi rendszert, akkor az lesz a tuti csak mert 2024.06.30 volt a dátum mikor kipattant a fejemből?


Az meg nettó hülyeség, hogy a Krisztusi erkölcs ma már meghaladott, hiszen sokkal lazább, gyengébb. Akkor lenne meghaladott ha még szigorúbb lenne mint amit Jézus kidolgozott és ránk hagyott.

jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
46%

20

Azt írtam le amit a Biblia tart erről a jelenségről.Ha neked ez gyűlöletbeszéd az a te bajod.Egyébként itt az a trend ha egy választ sokan jelentenek azt általában törölnek sokszor még a hatályos törvényeket is felülírva.

jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
45%

"Már akié. Az erkölcs egyénenként elérő ezért egyénenként kell szemlélni."

Egyénenként eltér de vannak bizonyos erkölcsi szabályok amiket egyezményesen elfogadnak az adott kultúrában például.

Egyébként ha egyénenként vizsgáljuk akkor megint csak nincs értelme egy régi könyv és a teljesen más korban élt emberek erkölcsét átvenni.


"a homoszexuális kapcsolat meddő, és nem születhet saját gyermekük belőle"

Önkényesen úgy állítod be a dolgokat mintha két ember kapcsolatának a gyerek nemzés lenne a mércéje.

Ezenfelül sok heteroszexuális pár sem képes gyereket nemzeni. Akkor ezek szerint te fajtalankodásnak tartod azt amikor egy kapcsolatban az egyik fél vagy mindkettő meddő?


"Mi az hogy száz meg ezeréves erkölcs? "

Az, hogy olyan korban állították fel azt az erkölcsi rendszert amikor a világ még rendkívül más volt. Azt az erkölcsi rendszert ráerőltetni a mai viszonyokra pont ugyan úgy értelmetlen.


"Az meg nettó hülyeség, hogy a Krisztusi erkölcs ma már meghaladott, hiszen sokkal lazább, gyengébb. "

Mert a meghaladottság mércéje az, hogy lazább-e vagy gyengébb-e?

jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

24


Nem írtam, hogy az amit írtál az gyűlöletbeszéd volt. Törölték, nem tudom mi volt az a válasz.


Arra hívtam fel a figyelmedet, hogy a jelenlegi törvények nem engedik meg azt, hogy bárki bármit mondjon akkor sem ha neki az a véleménye. Erre próbáltam pusztán felhívni a figyelmed.


Alátámaszthatnád azt a kijelentésed, hogy az alapján törlik a válaszokat, hogy hányan jelentik. Feltételezem nem te vagy a moderátor.


Pontosan amúgy melyik törvényeket is írja felül az, hogy az oldal moderátora töröl bizonyos válaszokat?

jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
45%
A legtöbb meleg nem nézett meleg páromat gyerekkorában, de mégis az lett, mert ez belülről jön. Én nem hiszem, hogy valaki attól meleg lesz, hogy lát ilyet, maximum előbb rájön, hogy az. Valaki meg sokáig élhetett magával, hogy heteró és később jön rá, hogy nem az.
jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
27-es, neked van melegpár?
jún. 30. 22:02
 29/41 anonim ***** válasza:
41%
Mert sokan annyira debilek, hogy azt hiszik attól lesz meleg a gyerekük. Ami amúgy marhaság.
tegnapelőtt 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
59%
3. Teljesen természetes dolog, azaz igen, normális. Az hogy lesz e unoka, nem a gyerek esetleges homoszexualitásától függ, hanem attól, hogy ő majd felnőttként szeretne-e gyereket vállalni vagy sem. Mivel nem mindenki akar gyereket.
tegnapelőtt 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!