Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Lenne kettő kérdésem. Létezik...

Lenne kettő kérdésem. Létezik isten? Létezik mennyország? Szerintem nem létezik .Ha létezne akkor nem engedné hogy ennyi ember meghaljon. Vélemények? Ő dönt mindenről.Írta-Túlélő

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 19:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom írni erre a kérdésre, mint tegnap, tegnapelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt, azelőtt
2021. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
22.És akkor mit írtál?
2021. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"Lenne kettő kérdésem. Létezik isten?"

Igen


"Létezik mennyország?"

Igen


"Ha létezne akkor nem engedné hogy ennyi ember meghaljon. Vélemények?"

Sajnálom, ez már több, mint két kérdés


"Anyukám megtanított, hogy hülyékkel ne vitatkozzak - és már rég megértettem magam is, miért. A gyermekeimet is így tanítom."

Ahogy elnézem, rád nézve inkább magát tanította. Gyermekeid nem sokat beszélgetnek veled. Öcsém, a Micimackót egálba hozni Isten létkérdésével azért elég ütős dolog. Azt hittem ilyen nincs, de látom, hogy van.


"'Ezeknek körülbelül annyi közük van a valósághoz, mint Micimackónak: róla is íródott egy könyv, készültek filmek, sokan szeretik. Tádámm, Micimackó lenne Jézus?"

Tehát akkor ha valakiről készül könyv, akkor nem létezik. Tádám, ez elképesztő, hogy itt micsoda logika durrog az ateisták részéről:)


"Hiszen akkor sem látod a vonalat amin keresztül mehetne a hang. Legközelebb ha azt hiszed telefonálsz, vigyázz! "

A hangban sem hisznek, mert nem látják. Minden este, amikor lemegy a Nap, meggyászolják, hogy örökre eltűnik.


Mondjuk a ketteske állításai és alattuk lévő fergeteges logikai bizonyítás sem semmi. Hát gratulálok ateisták, egész szép tudásbázist és érveléstechnikát kalapáltatok össze magatoknak az idők folyamán


"Az álláspontomat ismertettem, amíg képtelen vagy tévedésemet bizonyítani, addig egyik fülemen be, másikon ki."

Az a baj, hogy a kolléga cáfolata is ugyanúgy átment a fejeden, feldolgozás nélkül.


"Csak minket, értelmes embereket hagyjatok békén."

Most akkor hagyjunk békén, vagy csak az értelmes embereket? ellentmondásos a kívánságod

2021. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"22.És akkor mit írtál?"

Amit egy nappal előtte, amikor ismét volt ez a kérdés. Sajnos ez is mindennapos lett

2021. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező! A mennyországban sokkal jobb az élet, mint itt, ebben a világban. És te kegyetlennek látod Istent, hogy az embereket el akarja vinni egy sokkal jobb világba.
2021. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező! Teljesen normális dolog, hogy haragszol Istenre, mivel annyian meghaltak körülötted, és te még itt vagy. Ha nincs Isten, nincs mennyország, akkor őket örökre elvesztetted. Ha van, akkor van reményed, hogy ott majd találkozni fogsz velük. Most az a fontos, hogy kijöjjön az, aminek ki kell jönnie. Idővel ez majd javulni fog. Én sem hittem el először, aztán most mégis sokkal jobban érzem magamat, mint egy vagy két éve. Sírj, vádaskodj, ha ezzel elviselhetőbb a helyzeted. Részvétem.
2021. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem kérdező. Lehet a testvérednek így jó, hogy meghalt. Miért ragaszkodtok ti annyira a földi élethez. Tudom, hogy mindenkiben benne van az életösztön. De fel kell áldozni életünket Jézusért. Ennyi a cél. Lehet a testvéred most boldog odafenn csak pont te szenvedsz tovább itt a Földön.
2021. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Én nem tudom.Csak abban reménykedem hogy még létezik,van.És hogy örökké szeretni fogom ! Írta-Túlélő
2021. ápr. 28. 18:53
 29/30 anonim ***** válasza:
Szerintem Isten mindenben, így bennünk is van...mi teremtünk életet, vagy halált...
2021. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kedves túlélő. Van egy másik logika is. A másik logika ez: Isten éppen azért adja a túlélés lehetőségét avval, hogy megnyitotta a mennyországot azoknak akik minden kint kiállnak a földön csak azért mert bűntelenül élik le életüket, mert Isten képviseli a végső igazságot a jó és rossz között. A mennyország Isten végső dicsősége.


Krisztus a kereszten megkérdezte Istenem miért hagytál el? Isten éppen a halál utáni biránk, nem a földi életünkben adja meg nekünk a végső igazságot. Krisztust feltámasztotta, amivel bebizonyitásra került Krisztus igazsága.


(Ha végigolvasod a négy evangéliumot meg fogod látni, hogy finomodik arról a véleményed mese vagy nem.)

2021. máj. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!