Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A vallásosok szerint hol...

A vallásosok szerint hol "található" Isten? Hol van az Úr?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 14:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

az Isten mindenben és mindenkiben benne van.Jézus ezt így fejezte ki,"én az atyában vagyok az atya pedig bennem"minden amit látsz,érzékelsz mind az ami te vagy az Isten.

az Isten országa pedig nem hely hanem a boldogság,béke,öröm,csend,nyugalom állapota.és mindenki választhat vallástól,kortól,nemtől függetlenül,hogy akarja-e mindezt vagy nem.

2010. jún. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, bevallom nekem is ilyen véleményem volt, hogy Isten nem egy távoli helyen van, hanem bennünk, mondhatni a szívünkben, felüdült érzés azért ezt tudni. köszönöm. :)

A mennyről sem gondoltam, hogy egy hely, inkább egy állapot.

03:58 asnak mondanám, hogy szerintem Isten nem kér ilyet az embertől, hogy építsen templomot, a hitről szól ez, nem a házról. De ha mégis megkérte, akkor csak azért tette, hogy legyen az embernek hova elvonulnia, ha csendben akar lenni Istennel, aki ugye mindig vele van. De sajnos ha jól vettem észre, ezt a templomkérdést jó kifordították...az önző emberek...


köszi még egyszer.

2010. jún. 29. 11:23
 13/18 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. azért mert én így gondolom,neked/nektek meg más a hitetek attól még nem kell lepontozni az embert -.- és akkor se létezik !
2010. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

17:33

Aki lepontozott téged, valószínűleg nem látja át a helyzetet, és nem tanúsít megértést. A helyzet pedig az, hogy te sem annyira, ugyanis nem feltétlenül ért egyet veled más, tehát a válaszod nem biztos, hogy hasznos neki. Mindenesetre nekem megvannak még a kezek, amikre rá tudok nyomni, ha neked tényleg fontos a % jelezz, és kapod a zöldet. :)


üdv néked.

2010. jún. 29. 17:38
 15/18 A kérdező kommentje:

"Aki direkt lepontozott...."

nehogy valaki félreértse. :)

2010. jún. 29. 17:43
 16/18 anonim ***** válasza:
25%
értem (: nem az a fontos h hány % csak azéé mégis milyen ez már xD ez kb olyan mintha leugattak volna h mit képzelek magamról hogy ilyet írok. érted.
2010. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

megértelek teljesen, azért is írtam reakciót.

neked nem kell foglalkoznod az ilyen emberekkel, akik csak direktbe lehurrognak. ismered a mondást...okos enged, szamár szenved, de ha felveszed a kesztyűt, te sem vagy különb. :)


további jókat. :P

2010. jún. 29. 18:29
 18/18 anonim válasza:
0%
Isaszegen, és én vagyok az.
2010. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!