Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » És ha kiderüne hogy földönkivü...

És ha kiderüne hogy földönkivüliek hozták létre vallást akkor összeómlik a vallás?

Figyelt kérdés
Én már sokall jobban hiszek a földönkívülikébe mint istenbe nem azt mindom hogy nem hiszek istenben
2018. szept. 19. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Melyik vallást is? Mert van egypár.
2018. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindegyiket.
2018. szept. 19. 20:10
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Eddig egy földönkívülit se láttam, ahogy senki se tudott hiteles bizonyítékkal szolgálni. Ezzel ellentétben Istenben, vagy istenekben már az ősidőktől fogva hisznek. A vallás egyidős az emberiséggel, a földönkívülieket néhány max száz éve találták ki.

Persze ettől még élhetnek más értelmes lények távoli galaxisokban, de jelenleg senki se tud róluk.

2018. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

"Eddig egy földönkívülit se láttam, ahogy senki se tudott hiteles bizonyítékkal szolgálni. Ezzel ellentétben Istenben, vagy istenekben már az ősidőktől fogva hisznek."


Vagyis Istent se láttad.Itt meg is bukott az érvésed.

2018. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

"Vagyis Istent se láttad.Itt meg is bukott az érvésed."


Sikerült értelmezned a kérdést? Nem az volt a kérdés, hogy láttam-e Istent, vagy látta-e bárki más, hanem hogy a vallásokat létrehozhatták-e földönkívüliek, illetve ennek kiderülése milyen hatással lenne a vallásokra.


Cáfoltam a kérdés első felét, így a második részére már nem is válaszoltam. Javaslom értelmezd a kérdést, hátha te is megérted.

2018. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Dehogynem, itt pont arról van szó.

Az hogy miben hittek az emberek, az egy dolog.Akkor ezek szerint minden igaz amiben hittek?

Nagyszerű.

2018. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

"Eddig egy földönkívülit se láttam, ahogy senki se tudott hiteles bizonyítékkal szolgálni. Ezzel ellentétben Istenben, vagy istenekben már az ősidőktől fogva hisznek"

Érdekes a felfogásod. A legelső mondatod tökéletesen igaz akkor is, ha a földönkívüli helyett istent írsz. Ha van benned egy kis következetesség, akkor most vagy mindkettőben ugyanúgy hinned kéne, vagy egyikben sem...

2018. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
A helyesírási szabályok sem omlanak össze a gyöngyszemedtől, bár mindenki derül.
2018. szept. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Alex Fly ***** válasza:
91%
És ha a nagyanyámnak pénisze lett volna, akkor ő a nagyapám lenne...
2018. szept. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 követ62 ***** válasza:
34%

Hahó! Miről beszélsz?

Isten is Földön kívüli. A menny NEM ITT VAN!

Egyszer ugyan le született a Földre (villám látogatás), meghalt és feltámadt, majd VISSZA ment a mennybe.

Az angyalok is le, le jönnek, de nem a Föld az otthonuk.

A világegyetemben vannak Istennek más teremtményei akik szintén NEM a Földön élnek. Tehát földön kívüliek.


Így egyértelmű, hogy én is hiszek a földönkívüliekben.


Akkor mi az aminek össze kéne omlani?

Esetleg mindazon vallásoknak melyeknek nem a Biblia TELJES igazsága az alapja.

És amikor Jézus újra eljön össze is fog omlani.

2018. szept. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!