Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők: mit gondoltok a kereszt...

Hívők: mit gondoltok a keresztény rockról? Jó vagy nem?

Figyelt kérdés
Most fogok menni koncertre, és eléggé vegyes érzésekkel vágok bele... úgy érzem vmi nem stimmel ezzel... ti mit gondoltok?
2010. jún. 6. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
HIT+1 :D
2010. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én keresztény vagyok, de nekem akkor is olyan "szektás" hangulata van. Hozzá kell tennem, sokat még nem hallottam.
2010. jún. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a gitár akkor a sátán eszköze?? :O
2010. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A keresztény rockot csak a szöveg teszi kereszténnyé. Egyébként nem ismerem, de a keresztény metál az tud jó lenni :)
2010. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező,miért jó az neked,hogy elhiszed másoknak,hogy mindentől félni kell amit ők megszabnak?(remélem jól értelmeztem a kérdésed) ha szereted a rockzenét akkor hallgasd és kész.én hiszek istenben és voltam már Fear Factory koncerten,meg Clawfingeren is és nem lettem sátánista.pedig egyik ismerősöm aki egy gyülekezetbe jár,állította,hogy ezek sátánista zenekarok,nem szabad őket hallgatni....
2010. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazából szerepe van benne egy lelkésznek is, de nagyrészt magától alakult ki az az érzés, hogy vmi nem stimmel ezzel... hogy nem ahhoz az Istenhez szól, akit én ismerek... de lehet, hogy tévedek, nem tudom

köszi az eddigi válaszokat

2010. jún. 7. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem,hát ezt neked kell akkor eldöntened,más nem teheti meg helyetted,én ezt mondom.18:10
2010. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted a rockot, akkor tetszeni fog.
2010. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!