Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Jézus képe megjelent egy szántóföldön?

Figyelt kérdés
Hírekben láttátok a műhold képeket?Miért tűnt el?
2010. máj. 2. 17:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
azért, mert valakinek szakálla van meg hosszabb haja, az már egyből Jézus? :D akkor elég sok rohangál a világban
2010. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
0%
Attól, mert egy emberi archoz hasonlító folt van ott, még nem jézus. Amúgy meg jézusról(már ha létezett..) nincs korabeli ábrázolás, tehát nem tudjuk, hogy hogy nézhetett ki.. Azzal meg ne jöjjön senki, hogy azon a kendőn, amivel elvileg valami nő megtörölte jézus arcát, azon van jézus arca, mert kiderítették, hogy azt a kendőt, (azt hiszem)a 19. sz. első felében hamisították. Tehát, ha akarom, akkor magamat is láthatom abban a foltban, vagy a Babi nénit, vagy bárki mást.
2010. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Azért feltételezik hogy Jézus, mivel Jézusról van egy hasonló kép, majdhogynem ugyan ez, amit láthatunk a gogglemapen, a birkával ábrázolva. Ismét google, keressetek rá!
2010. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Én nem láttam, de ha meg is jelent, az én véleményem az, hogy nem Istentöl származik, ugyanis megértettem, hogy az ilyen dolgok a démonok és Sátán müvei.
2010. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

No.1.: Miért pont a ladányi cigánytelep lápjában ne jelenhetne meg a szentlélek? (l.d.még Fatima)


No.2.: Magyar Martin Luther King: kicsi, savanyú, de a mienk!( az igazi se' volt jobb )


No.3.: A kék autó ablakában lévő táblához hasonlót Írországi kocsma előtt lévő autón is láttam már ekképp:

OFFICIAL MAFFIA CAR, IF YOU TOUCH MY CAR, I BREAK YOUR LEG

2010. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

05-06 15:08

Az a kendő a torinói lepel, és a 4. században hamisitották.

Egészen pontosan senki sem tudja, hogy hamisitották,-e mivel a betoldott részek hamisításra utaló radiokarbon időmeghatározásai ellent mondanak az egyébként korhű szövés-és virágpor-maradványoknak.

2010. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!