Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Jézus képe megjelent egy szántóföldön?

Figyelt kérdés
Hírekben láttátok a műhold képeket?Miért tűnt el?
2010. máj. 2. 17:51
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
60%
Helyeslem, Gyakrabban is megjelenhetne.
2010. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
2010. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:

Műhold jelenlegi:

[link]

2010. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
36%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:08


Én is ladányi vagyok:D És büszke is rá:D

2010. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
38%
jelenlegi kép? :D:D a google térképet utoljára decemberben frissítették, amit te most látsz, az ugyanaz, mint amit a hírekben leközöltek... ez a térkép nem webkamera, hanem sok fénykép amiket elég nagy melóval illesztenek össze, így nem frissül olyan nagyon gyakran :))
2010. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Azért a politikai rovatba tettem ezt a kérdést, hogy legyen egy dolog amin nem egymást szapulják.

Ültettek?Te ugye nem vagy járatos a mezőgazdaságban?Vetési területnek van előkészítve.Magyarul:magágy.Ha megnézed a hírekben, nincs semmi kikelve, még gyomok sem...

2010. máj. 2. 20:06
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
azért, mert egy emberi arcot lehet kivenni belőle, miért kell egyből azt hinni, h Jézus? :S a felhőkből is ki lehet nézni bármit...ilyen a fantáziánk... az egy folt, ami hasonlít egy arcra, ennyi....semmi köze Jézushoz, se a cigányokhoz, se semmihez, csak véletlenül épp olyan, nekünk meg megadatott a fantázia képessége
2010. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
De én egyszerűen nemtudok kinézni belőle foltot. Nekem egy ember képe látszik, akárhogy koncentrálok nem tudok mást látni, mint Jézust. Meg ha megnézed a környező területeket még csak hasonló pacák sincsenek. Ezért is fura. És azért fura még, mert a szemöldök, a fülek, a haj, a szem, teljesen jól ki van dolgozva. Elég durva.
2010. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha emberi arcot akarsz belelátni, akkor is, csak egy hosszú hajú embert látsz. Még azt sem lehet eldönteni, hogy férfi, vagy nő.Egyébként én is egy hosszú hajú ember vagyok, és nekem is pont ilyen a sziluettem. ISTENEM! MEGJELENTEM EGY SZÁNTÓFÖLDÖN!
2010. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként meg a kép bal oldalán (tehát neki jobb oldalt) az a folt engem nagyon emlékeztet egy birodalmi rohamosztagosra, jobb oldalon, "Jézus" fejétől úgy 5cm-re pedig olyan, mintha egy szem volna, a szemtől néhány centire felfelé pedig, mint ha egy bálna uszony lenne.

(fent linkelt Google Maps-os kép alapértelmezett méretekkel)

Mikre nem képes a fantázia... és a tömegpszichózis.

2010. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!