Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy kell vallást alapítani?

Hogy kell vallást alapítani?

Figyelt kérdés
be kell jegyeztettni valahol? mint a cégeket?
2010. ápr. 24. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
milyen vallást szeretnél alapítani?Nem vetem meg az ötletedet,de mesélj róla,hátha van hasonló..
2010. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem te vagy megint az a 14 éves lány, aki nem is olyan rég egy tinisztár körül akart vallást alapítani?!

Amúgy meg szerintem már így is túlzottan sok értelmetlen szekta működik.

2010. ápr. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
kezd el ott hogy keresztre feszítteted magad...
2010. ápr. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
téritéssel
2010. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
először dolgozz ki profin minden hazugságot,mert ha a híveid rájönnek majd,hogy csak hitegetted őket,fel fognak lázadni ellened,és ezt egy ujabb hazugsággal meg kell majd oldanod.
2010. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
se lány nem vagyok se tinisztárista nem akarok lenni:D biztos nicns ilyen vallás nagyon sokat megnéztem már nagyon részletesen... DE lennének például olyan következmények is hogy kereszténnyel nem házasodhat aki ezt a vallást gyakrolja ilyesmik továbbá hogy hivatalosan is elismerjék hogy igen, van olyan vallás és ne az legyen hogy ilyen sehol sincs köszönöm a normális válaszolóknak
2010. ápr. 25. 13:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a következő gyülekezetet tudom ajánlani neked pszichiátria ;)
2010. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ez butaság..bármilyen vallású ember házasodhasson bármilyennel!Az emberek életét ne tegye tönkre a vallás..

akkor sajna hozzád sem csatlakozom..

2010. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen kritériumokat szabnál,akkor nem sokban különbözne akármelyik szektától,pusztán más lenne a rizsa az egészben.de ne add fel,ha elég ravasz vagy sok embert be fogsz tudni hülyíteni,így a hatalomvágyadat is ki tudod majd elégíteni...amugy be kell jegyeztetni,cégbíróságnál,és össze kell gyűjtened 100 aláírást.de egyéb kritériumai is vannak ha jol tudom.meg hát ugye az alaptőke,mert adózni kell után pl.szóval nem egyszerű dolog.
2010. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vallásalapitáshoz nem kell semmilyen bejegyzés.


Egyház/felekezzet alapitásához kell 100 aláirás, ezután bejegyeztethető

2010. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!