Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A vallások nem tartják a...

A vallások nem tartják a kapcsolatot Istennel?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 04:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy bármilyen meglepő: csak a keresztény vallás tartja (vagy próbálja tartani) a kapcsolatot a keresztények istenével.


Mivel a többi vallásnak megvannak a SAJÁT istenei (NEM, ezek NEM azonosak a keresztények istenével, de a sátánnal SEM) - és velük tartják a kapcsolatot. Némelyik sokkal szorosabban, mint a keresztények a sajátjukkal.


És bármelyik isten lehet az igazi. Vagy akár mindegyik is.

Kivéve a keresztények istenét, meg pl. Allahot, mert ezek nem léteznek.

2016. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Sajnàlom,hogy vanak olyan emberek akik kètsègbe vonjãk Jèzus lètezesèt,es közben keresztènynek valjàk magukat.Ez te vagy.


Ès mèg ,hogy annyi Isten van.Ezt te hol olvastad mèg a dogmàtokba se talàlsz ilyent.Neked nincs vallàsod mert a kereszteny vallàsok közül is egy Teremtőt neveznek meg.

Jànos.17:3."Az pedig az örök èlet,hogy megismerjenek tèged az egyedüli igaz Istent ès akit elküldtèl a Jèzus Krisztust"

Itt Jèzus egy Istenről beszel,nemmondja,hogy minden utcasorkon van egy Isten.

A magyar nyelvet se ismered ezt mondod.

Honnan gondolod,hogy magyar vagyok?

En romàniàba 1963-ban vegeztem a liceumot es1965-ben a femipari tchnikumot romànul.Ugy,hogy ahozkèpest joltudok magyarul,es romànul is.


Jehovista vagyok mondod.

Miről következteted ezt.Ők legalább ismerettel rendelkeznek,inteligens modon viselkednek az oldalon,es a bibliàbol adnak bizonyitèkot a szavuknak.


Te ki vagy,most jellemezlek az iràsodbol.

-Minden vallàsnak,nemzetnek van egy Istene.

-Jèzus nembiztos,hogy volt

-minden vallàs igaz(mihez mèred)

-rendes ember is lehettem volna

-kèptelen vagyok a vitãra

-1914 igèrtèk Jèzus földi eljövetelèt

-ritka buta agymosott emberk

-vallàskàrosult.

Ez vagy te:Azèrt nagy merèszsèg kell Isten előtt akit nem hiszel,hogy ràolvasd egy màsik szemèlyre,amit te kèpviselsz.Tudod mit ,en a helyedbe szègyelnèm magam de neked az sincs.

Az iràsaid szerint nemmondanàm ateista vagy,mert azok inteligens modon viselkednek a vallàsos emberekkel.

Te egy szellemi keresztes hàborut folytatsz ezen az oldalon az utolsó 24 darab bejegyzèseden.

Ajàlok neked egy olyan oldalt ahol a vallàsrol nem beszèlnek.


Ugyan is te nem ervelsz a bibliàbol nincsen szentiràsi ismereted nincs vallàsi felfogasod,es ami van az torzszülött,egy vallàsba se fèr bele.

Helytelenitem,hagy zavarod a kedves felhasznãlokat,es ha igy megy fogom kerni a felfüggesztèsedet.

Mert minden kicsinyes dologgal biblia nelkül keresed a fogàsokat rajtam.

2016. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ez egy értelmetlen kérdés. Szerintem nincs olyan emberi lény, aki érintkezésbe tudna lépni a teremtővel, ergo az egyházak, vallások sem. A dolog másik fele, hogy Isten mindent lát, hall, és mindig figyel ránk, vagyis akkor is kapcsolatban vagy vele, ha éppen nem szeretnél... Isten számunkra felfoghatatlan, maga az univerzum, a létezés.
2017. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
De igen,csal nem jol.
2017. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!