Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Minden katolikus templomban...

Minden katolikus templomban szokott lenni gitáros szentmise?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, de mivel sokan szeretik ezért egyre több templomban szerveznek ,hogy aki szereti és szívesen elmenne rá annak legyen lehetősége
2016. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidéken nem, de lehet, hogy a városokban igen.
2016. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Városokban nagy valószínűséggel találsz olyan templomot, ahol van ilyen. Azokban érdemes érdeklődni, ahol van külön diákmise, ifjúsági mise.
2016. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azokban a templomokban van, ahol van rá igény. Nem mindegyikben.
2016. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi egyszer az ifjúsági táborral külön átgyalogoltunk a szomszéd falu miséjére, hogy gitározzunk ott. Nagyon örültek neki, sőt volt, aki még nem is hallott róla, hogy ilyen van. Városokban eléggé elterjedt ez a dolog, de szerintem sok hasonló falu van, mint ahova mi mentünk.
2016. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nincs minden templomban, ahol nagyobb a közösség összetartó ereje, ott a legtöbbször kialakulnak gitáros ének-és zenekarok, amennyiben a plébános és a kántor engedélyezi

nálunk ez lesz a második év, hogy minden hónapban van egy alkalom, amelyen gitáros a zenei szolgálat

én zenekar vezető, és alapító vagyok, ha kérdésed van írj bátran! ;)

16/F

2016. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!