Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Arab férfiak miért ennyire...

Arab férfiak miért ennyire féltékenyek?

Figyelt kérdés
van egy 18éves arab ismerősöm, igaz itt nőtt fel kiskorától kezdve, magyar barátnője van, és ahogy elnéztem már arra féltékeny ha előveszi a telefonját a lány, ha hívják telefonon volt hogy elvette és ő szólt bele stb de nem erőszakos , mert látom hogy szereti a csajt, csak fura nekem hogy ennyire féltékeny, ez mitől van??

2015. nov. 12. 12:24
1 2
 11/19 Sunshinedoll ***** válasza:
22%
Nem találkoztál még törökökkel. azok aztán nem egyszerűek.
2015. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

6-osnak:


Hoppá! Egy jehova tanújából mekkora arab szakértő lett hirtelen. :DD

2015. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
na mert milyenek a törökök?:)
2015. nov. 13. 09:09
 14/19 anonim ***** válasza:

12-es vagyok:


Én (kis) részben török vagyok.

Mégis milyenek lennénk?

2015. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
hát mit gondolsz egy párkapcsolatról, mik az elvárásaid egy nőtől?:)
2015. nov. 13. 18:57
 16/19 hunbula ***** válasza:
Magyar pasiból ugyanúgy szaladgál ennyire meg még ennél jobban féltékeny, sőt, (elő a repülősóval), némelyik lány sem különb, szóval szerintem nem elsősorban a nemzetiségétől függ.
2015. nov. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező ezt inkább privátba beszéljük meg.


A török voltam. :DD

2015. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 KZitus ***** válasza:

12-nek:


"Hoppá! Egy jehova tanújából mekkora arab szakértő lett hirtelen. :DD" - miért nem lehetek arab?????

2015. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Enigma-108 ***** válasza:

A válasz marha egyszerű, mert önmagukból indulnak ki.

Ezek egy olyan kultúrából jönnek ahol szószerint vehető az "asszony-állat" kifejezés. Nem sok fogalmuk van sem társadalmi sem kulturális szinten arról, hogy a nő is egy emberi lény és éppolyan érzései vannak mint egy férfinak és semmivel sem rosszabbak. Nehéz emberi viselkedést várni olyan helyzetben ahol (birtok)tárgyként tekintenek a nőkre. "Magasan" fejlett kultúrájukban még nem jutottak el az anyaság tiszteletéhez. Igen...meglehet, hogy "szereti a csajt" mint más a kedvenc autóját.

2016. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!