Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit keresnek egy jósda hirdeté...

Mit keresnek egy jósda hirdetésén angyalok?!

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 14:46
1 2
 11/18 vav22 ***** válasza:

20:58-as válaszolótól szeretném kérdezni, ha publikus, hogy milyen vallású?

Csak, mert régóta olvasom a válaszaidat és teljesen egyet értek velük és nagyon tetszenek, látszik, hogy Bibliából merített tudásanyag van mögötte nem valami belemagyarázás... :-)

2010. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Keresztyén vagyok, baptista gyülekezetben tértem meg, ma a hitemet református gyülekezetben gyakorlom.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ma 20:58-as: a jósnöhöz azért kell bejentkezni, hogy akik jósoltatni akarnak, azok ne egyszerre jelenjenek meg többesével - mert ÖK nem tudják, hogy a másik mikor megy oda.


Egyébként az angyalok ugyanolyan babonás jelképek, mint sok minden más, miért ne lehetne akár az is dekorációnak ott. Aki egy értelmetlen dologban hisz, az a másikakat is könnyen elhiszi.

2010. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 vav22 ***** válasza:
100%

Köszönöm a válaszod, én kérdeztem milyen vallású vagy.

Én katolikus neveltetést kaptam, de nem gyakoroltam a vallásom miután bérmálkoztam. Sok mindenben ellentmondásosnak tűnt nekem a biliai tanokkal az amit egy katolikus templomban tapasztaltam. Párom testvére lelkipásztor az Őskersztyén gyülekezetbe és velük beszélgettem sokat. Majd érdekes fordulatot vett az életem nagyon megzuhantam és visszafordultam Istenhez, sokat lendített rajta, hogy voltam kétszer Sogoroméknál a gyülekezetben. Elkezdtem Bibliát olvasni és imádkozni az Úrhoz. 3 napja történt velem egy érdekes dolog biblia olvasás közben és hiszem, hogy ekkor születtem újjá lélekben. Szeretnék eljárni gyülekezetbe, de itt a városunkban nincs őskeresztyén gyülekezet, de a hozzá legközelebb álló baptisták mellett döntöttem, mert egyetértek a hitvallásukkal. Egy biztos igyekszem ezentúl Istennek tetsző életet élni és már most jó hatással van az életemre. :-)

2010. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!A véleményem a "jelenségről" változatlan marad(-T)!Igazán!
2010. márc. 20. 00:32
 16/18 anonim ***** válasza:
Az utóbbi pár évben nagyon menő lett angyalokban hinni. Nevetséges módón teljesen összekeverik Jézust az ezoterikával, előző élettel stb mindennel ami lehet. És ezt a hibrid maszlagot próbálják beadni az embereknek. De ez mögött nyilván a sátán áll.
2010. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A Biblia egyetlen angyalt nevez meg:Gabrielt aki hirvivö szerepet is betolt.(Talalkozunk meg a Mihaly elnevezessel,de ez Jezus)Tehat primitiven leegyszerusitve a koztudatban az van ,hogy Gabriel megjosolja Marianak Jezus szuleteset.Azert tettek a josda falara,hogy "osszemossak"ja,itt is angyal-ait itt mondanak az is "bejon".Szoval sarkitva vmi ilyesmi lehet.
2010. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Roxy333 ***** válasza:
Mert ha az angyalokra hivatkoznak,könnyebben elhiszik az emberek,hogy az a valami jó. Áltatás az egész,a legnagyobb mérgeket is gyönyörű papírba csomagolják,mert attól elhiszi az ember,hogy fogyasztható. :)
2016. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!