Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit keresnek egy jósda hirdeté...

Mit keresnek egy jósda hirdetésén angyalok?!

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 14:46
1 2
 1/18 vav22 ***** válasza:
90%

Arra gondolsz, hogy a jósda a sátán műve és miért raknak angyalokról képet a hírdetésükre?

Akik ilyenekben hisznek meg vannak róla győződve, hogy ezek jó dolgok és nem a sátán műve... Ez az egyik, a másik a rossz szellemek, bukott angyalok, kb. az angyalok 1/3 a gonoszt választotta azok le lettek ide űzve és mennek majd ők is a pokolba...

Ha nem erre gondoltál nem tudom...

2010. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Dizájn. Tudtommal nincs levédve az angyal motívum a kizárólag az egyetlen helyes vallás (akármit is gondoltok ez alatt) követői számára. Lehet, hogy nem is angyalok, csak mittomén, emberek szárnyakkal. Egyébként meg az angyal jelenleg ismert szárnyas alakja sokat kölcsönzött a görög Niké istennő ábrázolásaiból.
2010. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Valszleg Kupidó, szimbólum, mint minden más. És itt nem a vallásé...
2010. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
sátánnak 6000 éves tapasztalata van az emberek félrevezetésében, az általad említett példa is ilyen. úgy állítja be a jóslást, és egyéb spiritiszta dolgokat, mintha az Istentől származna. valjuk be, bejött ez a taktikája. a média (ami mögött szintén sátán áll,) eléggé felkapta ezt a dolgot. általában mindent jónak állít be, ami ellentétes Isten elvárásaival.
2010. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Imára kulcsolt kézzel egy angyalszobor fotója!Úgy emlékszem a keresztény vallás ellenzi a jövendőmondás praktikáit?Nekem nagyon ellentmondásos ez így!
2010. márc. 18. 16:01
 6/18 vav22 ***** válasza:
83%

Én vagyok az első.

Az utolsó a 16:00-ás leírta a frankót. Úgy van ahogy írja. Nem hülye a sátán és valljuk be elég jól bejöttn neki sajnos.... Az jó, hogy ellenérzésed van neked, ez azt jelenti, hogy téged nem tudott megtéveszteni és utánajártál. Mostmár csak az a kérdés, hiszel-e nekünk, mert ugye mindenkinek szabad akarata van...

2010. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

nem értem,minden jósnőnek a gonosz tisztelése a dolga?

Az angyalok jók,Istenhez tartozók,nem értem miért baj ez?

Nem minden vallásban bűn a jövő firtatása!Nem minden jósnő gonosz..és az angyalkártya?Ami tanácsot ad?Arról mi a véleményed??

itt van: [link]


biztos irtó gonosz dolog lehet,kb annyira,mint mikor egy érmét feldobsz,és megnézed melyik felére esik..

2010. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem gonosz,csak összeférhetetlen!
2010. márc. 18. 20:57
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Én csak azt nem értem, miért kell a jósnőhöz bejelentkezni? Hát nem tudja, hogy jövök?



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
figyu a te vallásoddal lehet,hogy összeférhetetlen,de másfajta vallásúak is hisznek az angyalokban,tehát nem összeférhetetlen!A Jósnő csak azt tudja,amit a kártya mutat!Ha tudná,hogy rá kell kérdezzen,hogy jön e hozzá valaki,akkor biztos kimutatná a kártya,de ennek semmi értelme,ha jön egyidőben egy másik is,ezért kell bejelentkezni,hogy tudjatok egyeztetni,ki mikor kíváncsi a tanácsaira..sztem ebben nincs semmi rossz,mert biztos nem fogja neked azt mondani,hogy ölj embert..
2010. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!