Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismeritek-e Jézus Krisztust?

Sanyji kérdése:

Ismeritek-e Jézus Krisztust?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
itt lakik 2 utcával lejjebb világi arc
2015. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
33%
Nem csak hogy ismerem én lennék személyesen úgyhogy ne irogass rólam mert szólok a kis grofonak és 4napig öt kell hallgatnod
2015. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ismerem, szeretem, követem.
2015. júl. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A Megváltóm!

Ismerem,Szeretem, és Elfogadom!

Pál szavaival élve;


"mert tudom, kinek hittem, és bizonyos vagyok benne, hogy ő az én nála letett kincsemet meg tudja őrizni ama napra."

(2Tim.1:12)

2015. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, azt hiszem hogy igen.
2015. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nagyon jól ismerem...

ő mentet meg engem a kárhozatól.

nélküle nem is élnék úgy értve valóbban.

2015. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igyekszem egyre jobban megismerni, és mivel a követője tanítványa szeretnék lenni, ezért igyekszem alkalmazni is az életemben azt amit mondott, és tanított.


Ismerni csak akkor lehet valakit, ha tudjuk milyen a gondolkodás módja, és a tetteivel ezt alá is támasztja,

s ha tudjuk milyen a gondolkodás módja, akkor ha nincs is személyesen itt, akkor s tudjuk mit tenne egy adott helyzetben

2015. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ismerni csak akkor lehet valakit, ha tudjuk milyen a gondolkodás módja, és a tetteivel ezt alá is támasztja,

s ha tudjuk milyen a gondolkodás módja, akkor ha nincs is személyesen itt, akkor s tudjuk mit tenne egy adott helyzetben.



pontosan látod te már pld jobban ismered mint azt gondolnád.

2015. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jellemző a Tanúkra(lásd White Dove), hogy ők az ismeretet teszik az első helyre és nem a hitet,számukra hiába is fárasztja magát Pál mert ők mégsem figyelnek a lényegre.


(1Kor 2:4-8)

"És az én beszédem és az én prédikálásom nem emberi bölcseségnek hitető beszédiben állott, hanem léleknek és erőnek megmutatásában:

Hogy a ti hitetek ne emberek bölcseségén, hanem Istennek erején nyugodjék.

Bölcseséget pedig a tökéletesek között szólunk; ámde nem e világnak, sem e világ veszendő fejedelmeinek bölcseségét;

Hanem Istennek titkon való bölcseségét szóljuk, azt az elrejtetett, melyet öröktől fogva elrendelt az Isten a mi dicsőségünkre;

Melyet e világ fejedelmei közül senki sem ismert, mert ha megismerték volna, nem feszítették volna meg a dicsőség Urát:"

White Dove te ismered ezt az elrejtett bölcsességet ami öröktől fogva van?

Szerintem ismered csak nem akarod elfogadni mert nálad elsőbbséget élvez a Vezető Testület bölcsessége.

Gondolkodj el azon, hogy mi a különbség az enberi bölcsesség között és a Szentlélek által megismertetett bölcsesség között.

2015. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves embertársaim!


Szomorú hírt kell közölnöm. Egy nagyszerű ember, név szerint Jézus Krisztus, elment közülünk. Életének 33. évében hunyt el egy szomorú pénteki délutánon. Tartalmas évtizedei voltak, sokan szerették, követték, nagyszerű tetteket vitt véghez, többször is járt a vízen. Egy megváltót vesztettünk el vele.


Örökké élni fog (szívünkben).


Egy fekete bárány


Ui: "Viszlát, és kösz a halakat!"

2015. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!