Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnék egy felmérést...

Szeretnék egy felmérést készíteni a vallás és a tagok nyugtatószedési szokásairól, ti szedtek? Ismertek olyat, aki szed?

Figyelt kérdés

Csak azt kellene leírni, milyen vallásúak vagytok, és szedtek-e szedtetek-e antidepresszenst, hangulatjavítót. vagy van-e olyan ismerősötök, akiről tudjátok, hogy vallásos, és tudjátok, hogy ilyeneket szed.

Köszönöm a segítségeteket.


2015. júl. 8. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt megismertem az Urat szedtem. Üa már nincs rá szükségem, az ő békéje van bennem és a válaszokat is megkaptam. Egy keresztény.
2015. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem szedek. Soha nem is szedtem. A kávé meg alkoholt meg teát stb... pedig nem stresszre iszom. Alkoholt elég ritkán, kávét néha. Fekete teán pedig élek.

Keresztény.

2015. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kérlek, konkretizálnád a vallásodat? Ez nem kötelező, mert különleges adat, de név nélkül vagy, anonimitásban. Csak ha megtennétek, persze, nem kötelező. Lehetne azt is, mennyi ideig, milyen rendszerességgel? Köszönöm.
2015. júl. 8. 16:24
 4/11 A kérdező kommentje:
Gondolom, nem sátánista vagy.
2015. júl. 8. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
keresztény vagyok (református) vagyok 17 évesen lettem vallásos, előtte ateista voltam, most 24 vagyok, férfi, nem szedek és nem szedtem a fentebb említetteket, vallásos ismerőseimről nem tudom hogy szednének vagy korábban szedtek volna
2015. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez nagyon hasznos hozzászólás volt, így gondoltam volna a válaszokat, legyen ez az etalon.
2015. júl. 8. 16:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Római katolikus vagyok, vannak enyhébb pszichés problémáim, de nem szedek ilyen gyógyszereket. Véleményem szerint többet àrtanak, mint használnak.

Van egy ismerõsöm, aki szintén katolikus és szed, de nála ez orvosilag állandóan elõírt, mert volt idegösszeomlása.

2015. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
örülök hogy tetszett a válasz :D de miért készítezs ilyen felmérést, a múltban több ilyen is készült európa szerte, megbízható mérési módszerekkel
2015. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 János114 ***** válasza:

Jomagam semmit nem szedek, de sok idos nyugdijaskoru ismerosomet tettek xanax fugove

Nem maguktol hanem orvosi uasitasra szedtek kezdetben

Most mar ott tartanak h nelkule keptelenek aludni

Ha pedig kihanynak egy napot akkor idegesek volt pelda komoly duhrohara is

2015. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 János114 ***** válasza:
Ja igen es keresztenyek bar nem latom h ez miert fontos :)
2015. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!