Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bárki aki tud bármit is a az...

Bárki aki tud bármit is a az albán férfiakról! Vallás, házasság, szex, vérmérséklet Bármi? Esetleg akinek van albán ismerőse jelezze privátba.

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kezdj veluk!
2015. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek a környéken albán férje volt, elváltak, a nőnek ítélték a gyereket, de elrabolta a fiút a faszi és kb évek óta nem látta a nő a fiát. Ilyen elmaradott, pláne muszlim terület férfijaival komoly kapcsolatba ne kezdj szerintem.
2015. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értem, hogy jut egy nőnek ilyesmi az eszébe...
2015. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos vannak kivételek, de nagyon más kultúra, és hasonló tapasztalataim vannak velük (illetve közvetlen környezetemből származó), mint az előttem szólóknak. Ha nem muszáj, ne erőltesd. HA muszáj, akkor se.
2015. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerőst "alkalmazta" Németországban.Alig bírt haza menekülni,mert nem fizetett,sőt fenyegetett egy esetleges "lelépés" esetén...Tróger aljadék népség.Megérdemlik,hogy a "kerítésen" fennakadt népség elborítsa és megnyúzza őket.
2015. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!