Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért érzitek küldetéseteknek...

Miért érzitek küldetéseteknek ostromolni a vallást?

Figyelt kérdés

Eddig akárhány kérdést olvastam a témában, folyton csak az okoskodás ment, például a pogány ünnepek miatt.

De szerintem itt valami lelki, elkeseredés van, amit rá akarnak erőltetni a hívőkre, hogy ők azok, mert amiatt hisznek Istenben. Pedig nem ők "térítenek".



2014. dec. 28. 00:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na látom megint kialakult itt valami veszekedés... én inkább nem szállok be.


De kérdező, pont úgy megy a térítés meg az okoskodás a vallásosak részéről is, egyesek sorra tolják a bibliai idézeteket, mert a saját gondolataikat nm képesek leírni. Vannak nem normális emberek és trollok, minden témában. Nem kell rajta nagyon kiakadni.


Én pl ateista vagyok és nem érzem küldetésemnek ostromolni semmiféle vallást, nem is teszem. Mindenki maga dönti el miben hisz és miben nem.

2014. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10

Egy elvakult fanatikus vagy. Szóval neked aztán nem kéne senkit kioktatni.

2015. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!